The Rain 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

The Rain, 3. Sezonu ile seyirci karşısına gelecek. 3 sezonun ne zaman başlayacağı ile ilgili bilgilere yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

the rain final sezon

Türkiye’de de yayını yapılan dizi, 3.sezon ile yayına geçecek. Dizi oldukça beğenildi. Fakat dizi, Netflix’in diğer dizilerine göre az geride kalmış bir yapıdadır. Dizinin konusu bilim kurgu ve kıyamet sonrasında gerçekleşen olayların aktarımıdır.

Oldukça gerilim yüklü olan dizinin, epey izleyici kitlesi bulunmaktadır. Dizinin takibini yapan kişiler, yeni sezonu heyecanla beklerken, dizi hakkında onay kararı verildiği açıklandı. 3. Sezon için onay alan dizi, Türkiye’de de eş zamanlı olarak yayınlanması bekleniyor.

the rain

Diziden, takipçilerine iyi haberin yanı sıra üzücü haberde geldi. Çünkü dizi, 3.sezondan sonra başka sezon çekmeyecek ve 3.sezon, final sezonu olacak.

Danimarka yapımlı olan dizinin neden 3 sezonla final kararı aldığı henüz açıklanmadı. Dizinin ilk sezonunda bölüm sayısının 6 olması da dikkat çekti. Dizinin ikinci sezonunda yer alan olay örgüleri ise; birçok olay ve mücadele durumu yaşanmıştı.

Genç grup üyeleri tekrardan karantina olarak belirlenen gölgeye gönderildi. Martin karakteri ise yaralanmıştı. Rasmus karakteri ise ölümcül olan bir virüs kaptığı için hastalanmıştı. Ve Rasmus peşinden giden Apollon ise grubun peşinden bu yüzden sürükleniyordu.

Oldukça karmaşık olayların yaşandığı dizi de olay örgüleri birbiri ile bağlantılı şekilde ilerlemişti. Yeni sezonda durumların nasıl olacağı merak konusu.

The Rain dizisinin Twitter hesabından yaptığı paylaşım;

The Rain dizisinin 3. Sezonu 6 Ağustos’ta Netflix’te yayınlanacaktır.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  American Gods 3. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir