The 100 7. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

The 100 dizisi, izleyicileri tarafından büyük bir merakla takip edilmektedir. Dizinin yeni sezonunun ne zaman yayınlanacağı, diziyi takip edenler tarafından oldukça merak konusudur. Dizinin yeni sezonu hakkında yeni açıklamalar yapıldı ve dizi hakkında hem iyi hem de kötü haberler verildi.

Öncelikle iyi haberle başlayalım, dizi ilkbahar başlangıcında yeni sezona başlayacak. Tam olarak belirtmek gerekirsek, dizi bir önceki sezonlarına Nisan ya da Mayıs aylarında başlıyordu, bu sezonun da öyle olacağı bekleniyor. Gelelim verilen kötü habere, bu haber dizinin sevenlerini oldukça üzdü.

Diziyi ortaya çıkartan kişi olan Jason Rothenberg tarafından yapılan açılamaya göre, dizi bu sezon final yapacak.

the 100 quotes

Dizinin final yapacağını öğrenen fanları ise oldukça tepki gösterdi. Dizi 2014 yılından beri yayında olan ve oldukça sevilen bir dizi iken böyle bir karar alınması şaşkınlık yarattı. Dizinin final yapma kararı olarak gösterilen sebep ise, dizinin oldukça uzaması ve bu nedenle artık insanların sıkılmasına neden olur endişesi olduğu açılandı.

Dizi işlenen konusu ise bilim kurgu, fantastik bir kurgudan oluşmakta ve her sezon yeni olaylar ile izleyicinin dikkatini çekmektedir. The 100 dizisi, ismini taşıyan bir kitaptan esinlenerek, dizi setine başarılı bir şekilde taşınmış bir dizidir. Eğer diziyi takip ediyorsanız, yayınlanacak olan bölümlerin tadını çıkartın. Eğer izlemiyorsanız, izlemeniz gereken diziler listesine eklemenizde fayda var.

THE 100 7. SEZON 1. BÖLÜM 20 MAYIS 2020 TARİHİ İTİBARİYLE YAYINLANACAKTIR. (16.05.2020)

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  Derry Girls 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir