The Umbrella Academy 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

The Umbrella Academy dizisi, birinci sezonunda oldukça büyük bir başarı yakaladı ve ciddi bir izleyici kitlesi oluşturdu. Süper kahramanlardan oluşan dizi, oldukça iyi derecelerde izlenme başarısını yakaladı.

Netflix’de yayınlanan dizinin ilk sezonu bitti ve son yapılan açıklamalar ve haberlere göre ise 2. Sezonun çekimlerinde de sona gelindi. Dizinin 2. Sezonu için onaylanan dizinin ne zaman yayınlanmaya başlayacağı hakkında henüz bir açıklama gelmedi. Fakat dizi setinde çekilen fotoğraflar ve dizi setinin bitmesi, yayın tarihinin oldukça yaklaştığı yorumlarının yapılmasına neden oldu.

The Umbrella Academy

Dizinin konusu ise oldukça ilginç bir şekilde yazılmıştır. Dizinin konusuna göre 1989 senesinde dünyaya gelen ve birbirinden bağımsız olan 7 kardeşi bir baba evlat edinir. Bir adamın bu çocukları evlat edinmesinin nedeni ise çocukların oldukça gizemli bir şekilde dünyaya gelmeleri ve sıradışı yeteneklere sahip olmalıdır.

Çocukların üstün yeteneklerini geliştirmek ve çocukları dünyaya hazırlayıp, kötülüklerle mücadele edebilmeleri için eğiten babaları, çocukların farklı karakterleri nedeni ile terk edilir. Fakat sonrasında bir kardeş ve baba gizemli bir şekilde ölür.

The Umbrella Academy tv series

Babalarının ve kardeşlerinin ölüm haberini alan kardeşler geri toplanır ve olayları çözmek için birlikte çalışmaya başlarlar.

Dizinin senaryosu oldukça açık fikirler üzerine kurulu bir şekilde hazırlanmış ki, dizinin bir sonraki olay örgüsü tahmin edilemiyor. Bu nedenle dizi oldukça büyük bir merakla takip ediliyor.

Güncelleme
The Umbrella Academy 31 Temmuz 2020‘de ikinci sezonu ile Netflix’te olacak.

İşte dizinin 2. sezonundan görüntüler

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  Cobra Kai 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir