Good Girls 4. Sezon Ne Zaman?

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

Good Girls, televizyondaki en küçümsenen dizilerden biridir. Christina Hendricks, Retta ve Mae Whitman’ın, bir süpermarketi soymaya ve suç dolu bir hayata sürüklenmeye karar vermeleriye serüven başlıyor. Bunun getirdiği tüm zorlukları ve gerektirdiği tüm komplikasyonları Michigan’lı üç ev hanımının canlandırdığı suç draması 4. Sezon‘a girmek üzere. Peki Good Girls 4. Sezon ne zaman? Detaylar yazımızda…

Good Girls 4. Sezon Ne Zaman Netflix’te Olacak?

Resmi bir Netflix çıkış tarihi açıklanmasa da, Sezon 3, yayın galasından tam bir yıl sonra Netflix’e düştü. 4. Sezon bu kalıbı sürdürürse, 7 Mart 2022’de Netflix’te göreceğiz. Ancak, ilk iki sezon Netflix’e tam olarak bir yıl sonra girmemişti. 1 Ocak olduğu vakit geçmiş sezon Netflix’e eklenmişti. Tekrar aynı durum söz konusu olabilir.

Good Girls 4. Sezon Ne Zaman?

Ayrıca mart’ta yayımlanacak olan Good Girls 4. Sezon yüksek ihtimalle 1 Ocak 2022 tarihinde Netflix ekranlarında olacaktır. Herhangi bir kesinlik olmaksızın Good Girls dizisinin Netflix’te yayımlanması için muhtemel yıl 2022.

Good Girls 4.Sezon Çıkış Tarihi

Good Girls 4. Sezon 7 Mart tarihinde NBC platformunda yayımlanacaktır.

Good Girls 4.Sezon Oyuncuları

Christina Hendricks, Retta, Mae Whitman, Matthew Lillard, Reno Wilson, Manny Montana, Lidya Jewett ve Isaiah Stannard başrolleri paylaşıyor.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  How to Get Away With Murder Ne Zaman Başlayacak?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir