Efsane Dizi Replikleri

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

Unutulmayan dizilerden en iyi replikleri bir araya getirdik. Bu sefer güzel dizi repliklerini Türkçe olarak paylaşıyoruz. Birbirinden popüler yabancı dizilerin efsane repliklerini sizler için paylaşıyoruz. İşte akıllarda yer eden dizilerden en iyi replikler:

İşin gerçeği delilik için bir tedavi yok, bu sadece bir hayal. Delilikten kurtulmak için geçilen yollar çetrefillidir. Sadece en şanslıları, esas dünyaya giden yolu aşağı yukarı bulurlar. “Fringe”

Korku en bulaşıcı hastalıktır. “Sherlock Holmes”

Belki bu dünyada kimse için huzur diye bir şey yoktur ama biliyorum ki, yaşadığımız sürece kendimize dürüst davranmamız gerekiyor. ”Spartacus”

Yakınlık, uzaklıktan daha sıkıntılıdır çünkü her yakınlıkta kaybetme korkusu, uzaklıkta ise kavuşma ümidi vardır. “Prison Break

Prison Break

Samimi taklidi yapabiliyorsan hemen hemen her şeyin taklidini yapabilirsin.  “Dr. House”

Yakınlık, uzaklıktan daha sıkıntılıdır çünkü her yakınlıkta kaybetme korkusu, uzaklıkta ise kavuşma ümidi vardır.  “Prison Break”

İnsanlar size kim olduklarını anlatırlar ama biz inanmayız çünkü biz onların, olmasını istediğimiz kişiler olmalarını isteriz. “Mad Man”

Kalbindeki nefretle yaşayamazsın. İçin için yer seni. Şu hayatta biraz olsun huzur bulmak gerek. “Dexter

Dexter Replikleri

İnsanların daha güvenli araba kullanmasını istiyorsan, hava yastıklarını çıkartıp, boyunlarını hedef alan bir maket bıçağı yerleştir. Kimse saatte 5 kilometreden fazla hız yapamaz. “Dr. House”

İlk günah, elmanın yenilişi değildi. Otoritenin sorgulanması da değildi. Tanrı’ya kendi fikrini savunma şansı vermemekti. Yılanın sözlerini esas gerçek olarak kabul etmekti. Esas günah, Tanrı’ya gidip “Hey, neler oluyor? Bize yalan söylediğini söyledi.” denilmemesiydi. Tanrı’nın yalan söylediğini varsaymaktı. “Six Feet Under”

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  La Casa De Papel Benzeri Diziler

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir