La Casa De Papel Benzeri Diziler

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

La Casa De Papel İspanya yapımı suç ve soygun dizisidir. 2017’de yayınlanan dizi sürükleyici konusuyla dizi severlerin ilgisini çekmeyi başardı. Diziyi bitirenler dizinin konusuna alternatif yapım arayışına girdi. Özellikle bu diziyi sevenleri memnun edecek bazı yapımlar vardır. La Casa De Papel’den hoşlananların mutlaka izlemesi gereken diziler arasına eklemesi gerekenler ise şu şekilde sıralanıyor:

Manhunt

Manhunt quotes

Yaşanan saldırılar nedeniyle halk paniğe kapılmış durumdadır. Ayrıca bu süreçte FBI’nın elindeki ipuçları da yetersiz seviyededir. Bu nedenle yetkililer görevde yardımcı olması için Ted Kaczynksi’ye yönelir. Sınırsız aksiyon vadeden dizi özellikle bu tarz yapımlardan hoşlananların şans vermesi gerekenler arasında gösteriliyor.

O Mecanismo

The Mechanism

Brezilya’da geçen olaylardan esinlenerek yaratılan bu dizi bir an bile düşmeyen temposuyla iyi zaman aralığı geçirmeyi vaat ediyor. Yolsuzluk yaptığı tespit edilen kişilerin soruşturulması sırasında yaşanan konuları ele alıyor. Özellikle suç temalı yapımlardan hoşlananlar için O Mecanismo iyi bir seçim olacaktır.

Peaky Blinders

Peaky Blinders

İngiltere’de geçen bir öyküyü anlatan Peaky Blinders iddialı kadrosu ve farklı hikayesiyle geniş bir kitle tarafından takip ediliyor. Gözünü yükseklere çeviren mafya babası Tommy’nin hikayesini anlatan bu yapım dört sezondan oluşuyor. Uzun soluklu bölümlerden meydana gelen dizi özellikle La casa De Papel severlerin izlemesi gereken diziler arasında ilk sıralarda bulunur. Özellikle dizinin boşluğunu doldurmak için önerilen seçenekler arasında yer alıyor.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  Into the Night Replikleri

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir