The Lord of the Rings Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

Büyük bir merakla beklenen The Lord of the Rings dizisi ne zaman başlayacak sorusuna bu yazıda cevap bulabilirsiniz! Projenin duyurulduğu tarihten bu yana büyük beğeni topladığını ve herkesin aklında bu diziyi izleme fikrinin olduğunu söyleyebiliriz. Ancak, Türkçe çevirisi Yüzüklerin Efendisi olan bu dizinin yakın zamanda başlamayacağını ifade etmek gerekir.

Yüzüklerin Efendisi Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

The Lord of the Rings

Yüzüklerin Efendisi ne zaman başlayacak sorusuna 2021 cevabını verebiliriz. Ayrıca, ilk sezonun yirmi bölümden oluşması hedeflenmektedir. Ancak, çekimlerin ne zaman başlayacağı da kesin değildir. Muhtemelen 2020 yılında çekimlerine başlanacak bir dizi olacaktır.

Dizinin ilk etapta yirmi bölüm olarak çekilmesi planlanmaktadır. Bu noktada, ilk sezonun yirmi bölümden oluşması konuşulurken sürpriz bir kararla yirmi bölümün ikiye ayrılması da mümkün olabilir. Bir başka deyişle, onar bölümden oluşan iki sezonun yayınlanması ihtimaller arasındadır.

lotr dizisi ne zaman

Amazon’un en büyük projelerinden birisi olması beklenen Yüzüklerin Efendisi dizisine dair internette çok fazla bilgi bulmak mümkün değildir. Bu konuda, Amazon yetkilileri; ketum davranmaktadır. Bir başka deyişle, projeye dair detayların sır gibi saklandığını ifade edebiliriz. Buna ek olarak, Amazon’un seri içerisinde birtakım değişiklikler yapması gündeme gelebilir. Bu noktada, Tolkien’in yarattığı dünya ile herhangi bir zıtlık olmadığı sürece değişiklikler olabilir. Sonuç olarak, Yüzüklerin Efendisi dizisi önümüzdeki süreçte çok fazla konuşulacaktır.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  Tribes Of Europa Ne Zaman?

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir