Van Helsing 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

Aynı isme taşıyan filmle benzer senaryoya sahip olan bu dizi; süper kahraman dizisi sevenler için en doğru tercih olmaktadır. The Rising olarak bilinen yükselişin ardından tüm dünyaya vampirler ordusu hakim olmuştur. Bu noktada, efsanevi vampir avcısı Abraham’ın kızı Vanessa; insanlığın en son umudu olarak tekrar dirilmektedir. Bu sayede, Van Helsing soyunun vampirlerle mücadelesi tekrar başlamış olacaktır. Vanessa; dizinin ilerleyen bölümlerinde sahip olduğu tüm yetenekleri keşfedecektir. Tüm gücünü vampirler üzerinde kullanan Vanessa; eşsiz bir savaşçı olarak tarihe adını altın harflerle yazdıracaktır.

van helsing quotes

Van Helsing Beşinci Sezonu Olacak Mı?

Van Helsing; 2016 yılından bu yana yayınlanan bir dizidir. En son dördüncü sezonu yayınlanmıştır. Her bir sezon 13 bölümden meydana gelmektedir. Bu noktada, 2019 yılında yayınlanan dördüncü sezonun ardından dizinin beşinci sezonunun olup olmayacağı merak edilmektedir. Van Helsing dizisinin hayranlarına dizinin beşinci sezonunun olacağını söyleyebiliriz. Ancak, dizinin beşinci sezonu; aynı zamanda son sezonu olacaktır. Bir başka deyişle, Van Helsing; artık final yapacak bir dizidir. Buna ek olarak, dizinin beşinci sezonunun ne zaman başlayacağına dair net bilgi verilmiştir.

Van Helsing; beşinci sezonuyla 2020 yılının sonbahar aylarında izleyicilerle buluşacaktır. Dizinin önceki sezonlarının Eylül ve Ekim aylarında başladığı düşünüldüğünde beşinci sezonunun da aynı tarihlerde başlayacağını söyleyebiliriz. Son sezonun yapımcısı; Nomadic Pictures olacaktır.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  Fargo 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir