Titans 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

Süper kahraman dizisi sevenlerin tercihi olan Titans; hatrı sayılır bir izleyici kitlesine sahiptir. 2018 yılında başlayan dizinin ikinci sezonu da 2019 yılında çıkmıştır. Dizide, eski ortağı Batman ile yollarını ayıran Dick Grayson; bir grup sorunlu ama rehabilite edilmesi gereken genç ile karşılaşmaktadır. Bu gençlerin bir akıl hocasına ihtiyacı olduğunu keşfeden Grayson; belki de tüm tarihe geçecek bir hikayenin başlangıcını yazmıştır.

Dizinin baş kahramanı Dick Grayson; sorunlu gençlere önderlik ederek onların iyi bir karakter olmasını sağlamaktadır. Birtakım gerçeklerle yüzleşerek insanlığı kurtarmak adına çeşitli maceralara giren genç kahramanların bu noktaya nasıl geldiğinin anlaşılması için onların geçmiş hayatlarına dair kesitlere yer verilmektedir.

titans-3rd-season

Titans Üçüncü Sezonu Olacak Mı?

Titans’ın heyecan dolu ilk iki sezonunun ardından üçüncü sezonunun olup olmayacağı merak edilmektedir. Bu noktada, Titans dizisinin üçüncü sezon onayı aldığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Titans üçüncü sezon ne zaman başlayacak sorusuna 2020 yılının sonbahar aylarında cevabını verebiliriz. DC Universe kanalında yayınlanacak olan bu dizinin koronavirüs salgınından dolayı yayın tarihinin ertelenmesi söz konusu olabilir. Ancak, dizinin yapımcısından henüz bu konuda bir açıklama gelmemiştir. Bu noktada, dizinin önümüzdeki sonbahar aylarında yayınlanacağını söyleyebiliriz.

Karanlık ve cesur süper kahraman dizisi olarak bilinen Titans; birçok karakterin çözümlemesini yapması ve her anı heyecan dolu bölümleriyle hayranlarının üçüncü sezonu sabırsızlıkla beklemesine neden olmaktadır.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  Westworld 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir