The Flash 7. Sezon Ne Zaman?

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

The Flash’ın 2014’te ilk çıkışından bu yana, her yeni sezon Ekim ayının ilk veya ikinci haftasında başladı. Flash’ın altıncı sezonu, geçen yıl COVID-19’un patlak vermesi nedeniyle beklenmedik bir şekilde kısa kesildi. Bu yüzden havada birkaç hikaye bıraktı diyebiliriz. Peki The Flash 7. sezon ne zaman? Detaylar konumuzda.

The Flash 7. Sezon Ne Zaman?

Bir parçacık hızlandırıcının acayip bir fırtınaya neden olmasının ardından, CSI Araştırmacısı Barry Allen şimşekle çarpılıyor ve komaya giriyor. Aylar sonra adeta süper bir hız gücüne sahip bir şekilde komadan çıkıyor. Ona görünmeyen bir koruyucu melek gibi Merkez Şehirde hareket etme yeteneği verir.

Barry, başlangıçta yeni keşfettiği güçlerinden heyecan duysa da, hızlandırıcı patlamasının ardından yaratılan tek “meta-insan” olmadığını öğreniyor. Ve herkesin yeni güçlerini sonsuza dek kullanmadığını keşfettiğinde şok oluyor. Şimdilik, sadece birkaç yakın arkadaş ve iş arkadaşı Barry’nin kelimenin tam anlamıyla yaşayan en hızlı adam olduğunu biliyor. Ancak dünyanın Barry Allen’ın ne olduğunu öğrenmesi çok uzun sürmeyecek

The Flash 7. Sezon Ne Zaman?

The Flash 7. sezon ne zaman başlayacak?

The Flash dizisinin 7. Sezon’unu 2 Mart Salı günü yayımlanacağını duyurdular. Diğer CW şovlarından birkaçının geri dönmesinden bir aydan fazla zaman geçti. Ancak süper kahraman şovu her bölümde çoğu şovdan daha fazla özel efekt gerektiriyor.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  %3 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir