The Mandalorian 3. Sezon Ne Zaman?

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

Yayın tarihi, hikayesi ve oyuncu kadrosunda kimlerin geri döneceği de dahil olmak üzere The Mandalorian 3. sezon hakkında şu ana kadar bildiğimiz her şey burada.

Mandalorian 3. sezon resmi olarak yolda. 2021’in sonlarında, popüler Star Wars serisinin ilk iki sezonuyla aynı seviyede yayımlanması planlanmakta. Şu anda rahatlıkla söylebiliriz ki en büyük dizilerden biri. The Mandalorian, yayınladığı her bölümle ve hatta sezonlar arasında pop kültürüne hakim olmaya devam ediyor.

The Mandalorian 3. Sezon Ne Zaman?

The Mandalorian 1. sezon daha büyük bir hikayenin kurulması ve temelinin atılmasıyla ilgilidi. 2. sezon izleyicileri çeşitli kum, kar, su ve orman gezegenlerinde bir yolculuğa çıkardı. Star Wars hikayesine derinlemesine daldı. Ancak bunun ötesinde, 2. sezonda yaşanılan onca şey, 1. sezonun hikayesini çeşitli şekillerde genişletti.

The Mandalorian 3. Sezon Çıkış Tarihi

The Mandalorian 3. sezon için henüz onaylanmış bir çıkış tarihi yok. Başlangıçta Disney’in The Mandalorian’ın üçüncü sezonunun 2021 Noel Günü’nde gösterime alacağını düşünmüştük. Ancak Favreau, GMA’da 3. sezonun Aralık 2021’de yayınlanacak olan The Book of Boba Fett’den hemen sonra çekimlere başlanacağını doğruladı.

The Mandalorian 3. Sezon Fragmanı

En erken 2021 ortasına kadar bir Mandalorian üçüncü sezon fragmanı beklemeyin. Ama sorun değil çünkü bu arada tekrar tekrar izlenmeyi kesinlikle hak eden Baby Yoda memleri ve klipleri var.

The Mandalorian 3. Sezon Ne Zaman?

The Mandalorian Muhtemel Oyuncu Kadrosu

Henüz Mandalorian sezon 3 için resmi olarak onaylanmış bir oyuncu kadrosu bulunmamakla birlikte Pedro Pascal, dizinin baş yıldızı Din Djarin olarak geri dönecek. İşte diğer olası geri dönenlerin listesi:
Greef Karga (Carl Weathers)
Moff Gideon (Giancarlo Esposito)
Ahsoka Tano (Rosario Dawson)
Bo-Katan (Katee Sackhoff)

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  Love Death and Robots 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Kesinlikle geri dönmeyecek bir karakter Cara Dune. İlk iki sezonu çektiğinden beri Gina Carano, sosyal medyada saldırgan paylaşımlar yaptıktan sonra Mandalorian’dan ayrıldı. Resmi oyuncu kadrosu için beklememiz gerekiyor.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir