Tenet Replikleri

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

Tenet, 26 Ağustos 2020 tarihinde İngiltere’de 3 Eylül 2020 tarihinde ise Amerika’da vizyona girmiştir. Tenet replikleri ve benzer filmleri ele aldığımız bu film Amerika ve İngiltere ortak yapımı bir casus filmi olarak geçmektedir. Yönetmenliğini ve senaristliğini Christopher Nolan yapmıştır. Ayrıca filmin başrollerini ise John David Washington, Robert Pattinson, Kenneth Branagh, Elizabeth Debicki, Dimple Kapadia ve Michael Caine paylaşıyor. Aşağıda hem yönetmene ait bazı filmler hem de tenet replikleri yer almaktadır.

Tenet ile silahlanmış ve bununla beraber tüm dünyanın hayatta kalması için savaşan bir Kahraman, gerçek zamanın ötesinde bir şeyde ortaya çıkacak bir görevde uluslararası casusluğun alacakaranlık dünyasında yolculuk ediyor. (IMDB)

tenet sözleri

Christopher Nolan ‘a ait bazı filmler

Yönetmenin daha önceden yapmış olduğu yakın tarihli filmleri de sizler için hazırladık. Bu filmleri izlemenizi tavsiye ederim. Filmler sırasıyla; Dunkirk (2017), Quay (2015 – Kısa Film), Yıldızlararası (2014), Kara Şövalye Yükseliyor (2012), Başlangıç (2010)

İşte Tenet Film Sözleri

 1. “I’ll see you at the beginning, friend.”
 2. “Each generation looks after its own survival.”
 3. “I’m not the man they send to negotiate. Or the man they send to make deals. But I’m the man people talk to.”
 4. “One man’s probability of death is another man’s possibility for a life.”
 5. “We’re the people saving the world from what might have been. The world will never know what could happen. And even if they did, they wouldn’t care. Because no one cares about the bomb that didn’t go off. Only the one that did.”
 6. “I established contact.”
  – “Bring you in or kill you. I have two minutes, make up your mind.”
 7. “Lying is standard operating procedure.”
 8. “It’s the bomb that didn’t go off. The danger no one knew was real. That’s the bomb with the real power to change the world.”
 9. “All I have for you is a gesture, in combination with a word. Tenet. Use it carefully. It’ll open the right doors, but some of the wrong ones, too.”
 10. “What’s happened happened. Which is an expression of faith in the mechanics of the world. It’s not an excuse to do nothing.”
 11. “Somebody talked.”
  – “Not you. You chose to die instead of giving up your colleagues.”
 12. “Welcome to the afterlife.”
 13. “You don’t negotiate with a tiger. You admire tiger, until it turns on you, and you feel its true f*cking nature!”
Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  Narvik Replikleri

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir