Lost in Space 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

Bilim kurgu öğeleri barındıran dizilerden hoşlananlar için en uygun dizilerden birisi Lost in Space olmaktadır. 2018 yılında ilk sezonu yayınlanan dizinin ikinci sezonu ise 2019 yılında piyasaya çıkmıştır. Dizide, yabancı bir gezegene zorunlu iniş yapan Robinson ailesinin bu gezegenden kurtulmak için verdikleri çaba anlatılmaktadır. Bu noktada, önlerine çıkan her türlü engeli aşmaya çalışan ailenin öyküsüne birçok kişi hayran kalmaktadır. Robinson ailesinin çevresinde sayısız tehlike bulunmaktadır.

Lost in Space ilk sezonu; 10 bölümden oluşmaktadır. 45-52 dakika arasında değişen bölüm sürelerine sahip olan dizinin 2019 yılında yayınlanan ikinci sezonunda ise yine on bölüm bulunmaktadır.

lost-in-space-3rd-season

Lost In Space Üçüncü Sezonu Olacak Mı?

Lost in Space dizisinin hayranları; dizinin üçüncü sezonunun olup olmayacağını merak etmektedir. Bu noktada, dizinin hayranlarına bir güzel, bir de kötü haber verebiliriz. Her şeyden önce, Lost in Space dizisinin üçüncü sezonu yayınlanacaktır. Ancak, dizinin üçüncü sezonu, aynı zamanda dizinin final sezonu olacaktır. Dizinin ikinci sezon bölümlerinin 2019 yılının Aralık ayında yayınlandığı düşünüldüğünde üçüncü sezonun en iyi ihtimalle 2021 yılı içerisinde yayında olacağını söyleyebiliriz.

Lost in Space üçüncü sezonu için 2021 yılının yaz aylarının en uygun zaman dilimi olduğu tahmin edilmektedir. Bu noktada, dizinin hayranlarının bir yıl daha beklemesi gerekmektedir. 1960’lı yılların bilim kurgu uyarlaması olan dizinin üçüncü sezonu için detaylı bir çalışma yürütülmektedir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  You Dizisi 2.Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir