Altered Carbon 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

Günümüzün en pahalı dizilerinden biri olma özelliği taşıyan Altered Carbon dizisi oldukça beğeni topladı ve fazla sayıda izleyici kitlesi oluşturdu. Dizinin yayını için 2.sezon anlaşması ve onayı da yapıldı.

Altered, bir romandan esinlenerek hazırlanmaktadır. Kitabı kaleme alan isim Richard K. Morgan, 2002 senesinde yayımladı. Dizinin konusu ise kitaptan alınan insan aklının farkına varamadığımız yanı ile çalıştığı dönemlerden bahsedilmektedir. Yaklaşık 300 yıl sonraki geleceğe değinilmektedir. Diziyi takip edenler sevenler, Altered Carbon’un yeni sezonunun ne zaman çıkacağını büyük bir merakla bekliyor.

Dizinin 2.sezon çekimleri başlamış durumda olsa da, yapımcıları tarafında resmi olarak henüz yayın tarihi için net bir bilgi verilmedi.

altered carbon replikleri

Dizinin çekimleri oldukça masraflı olarak yapılmaktadır. Geçtiğimiz sezonda 10 bölüm şeklinde yayın yapan dizinin, bölüm başına harcamış olduğu rakamlar ise dudak uçuklattı.

Dizinin her bir bölümü için 7 milyon liraya kadar masraf yapıldığı açıklandı. 2. sezon için dizinin oyuncu kadrosunda da değişiklikler yaşandı. Birçok oyuncu da değişikliğe gidildi. Bu nedenle 2.sezonda aynı yüzleri görmezseniz, şaşırmayın. Dizinin yeni sezonu için onay geldi fakat henüz ne zaman yayınlanacağı konusunda bir açıklama yapılmadığını ancak ilkbahar gelmeden dizinin gösterime girmesi en yüksek ihtimaller arasında yer almaktadır.

Dizinin ilk sezonu ile başlayan konusu ise bilinci 250 yıl boyunca bir buzda olan ve sonra uyanan mahkumun hikayesi anlatılıyor. Mahkum uyandığında farklı bir beden içinde kendisini bulur ve özgürlüğü için çeşitli mücadelelere giriş yapar.

Dizinin 2. sezon tarihi açıklandı. Aşağıdaki yazımızdan detayları öğrenebilirsiniz.
Altered Carbon 2. Sezon Tarihi Açıklandı!

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  La Casa De Papel 5. Sezon Ne Zaman?

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir