The Crew Ne Zaman Başlıyor?

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

Kevin James, en yeni sitcomu The Crew ile ekrana geri dönüyor. The Crew, Jeff Lowell tarafından Netflix için oluşturulan yeni bir Amerikan komedi televizyon dizisidir. Acaba ne zaman yayınlanacak? Hatta İzlemeye değer mi? gibi soruların cevaplarını öğrenmek için daha fazla okumaya devam etmelisin. Öyleyse başlayalım! İşte The Crew dizisi hakkında merak edilen soruların cevapları.

The Crew Ne Zaman Başlıyor?

The Crew Yayın Tarihi?

Bekleyiş sona erdi. İşte hepiniz için güzel bir haber! The Crew dizisi 1. Sezonu, 15 Şubat 2021’de yalnızca Netflix’te başlayacak. Tarihi kaydet! Dizide Kevin James, bir NASCAR ekibinin ekip şefi olarak rol alıyor. Sahibi, takımı kızına devrettiğinde, James kendisini ve ekibini modernize etme girişimlerinden korumak zorundadır.

The Crew Ne Zaman Başlıyor?

The Crew’ i yalnızca Netflix’te izleyin, 15 Şubat.

The Crew Dizi Oyuncuları

İlk sezonda Kevin James, Chuck olarak Gary Anthony Williams ve Amir olarak Dan Ahdoot yer alacak. Ayrıca, Freddie Stroma’yı Jake olarak, Sarah Stiles’ı Beth olarak ve Jillian Mueller’ı Catherine olarak göreceğiz. Frank olarak Mather Zickel, Jessie olarak Paris Berelc, Bobby Spencer olarak da Bruce McGill bulunuyor. Fakat dizide daha pek çok kişi var!

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  The Boys 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir