Manifest 3. Sezon Ne Zaman?

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

Lost ve The Leftovers arasında bir çaprazlama olarak tanımlanan NBC’nin Manifest’i, yaklaşık bir yıl sonra 3. sezonunun hangi gün çıkacağını duyurdu ve bu bir şaka değil! Şimdi Manifest 3. Sezon un ne zaman yayınlanacağına bakma zamanı. Sonuçta, 2. Sezon finalinden sonra hepimizin aklında cevaplanması gereken sorular bulunuyor.

Manifest’in 2. Sezonu, bazı soruları yanıtlarken, hayranlarına daha da fazla soru bıraktı. Başlangıç olarak, 828 sefer sayılı uçağa ait bir kuyruk yüzgeci bir balıkçı teknesi tarafından okyanusta bulundu. Bu da o uçuşa gerçekte ne olduğu hakkında daha fazla soru ortaya çıkarıyor. Kory, Jace ve Pete hepsi buzlu göle gittiler, ancak arama ve kurtarma işlemi başladığında, onlardan hiçbir iz bulamadılar.

manifest 3 sezon ne zaman

Manifest 3. Sezon çıkış tarihi: Ne zaman yayınlanacak?

Manifest 3. Sezon 1 Nisan Perşembe günü ABD’de NBC’de yayınlanacak. İlk olarak 2020 sonbaharında yayınlanması planlanan Manifest’in üçüncü sezonu, salgın dolayısıyla 2021’e ertelenmişti. Ancak bu gecikmenin duyurulmasından sonra NBC’den herhangi bir ay veya tarih açıklaması yapılmadı.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  The Mandalorian 3. Sezon Ne Zaman?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir