Cinsellik Ağırlıklı Diziler

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

İçerisinde cinsel içerikli sahnelere yer veren diziler erotik temalı olduğu kadar aynı zamanda dünyada büyük ses getirmiş yapımlar da olabilmekte. Bizler de cesur sahneler ile birlikte karakterlerin gerçeğe bir adım daha yaklaştığı yapımların listesini hazırlayarak cinsellik ağırlıklı dizi severlerin beğenisine sunduk.

Buyurun bu başarılı yapımlara birlikte göz atalım;

Masters of Sex

erotic scene master of sex

Konusu gereği erotik dizi kategorisinde yer alan bu dizide William Masters, başarılı bir jinekologdur. Seksin kadın ve erkek üzerindeki tepkimelerini araştırmak için bir projeye başlayan William, hayatına giren sekreteri ile birlikte tam bir tabu olan seksin tüm gizemlerini çözmeye çalışır.

The Deuce

erotic scene the deuce

Amerika’nın 1970’li yıllarını konu edinen The Deuce dizisi, içerisinde uyuşturucu ve porno gibi toplumda tabu olan birçok öge barındırmaktadır. Gayrimenkul sektöründe dönen oyunları ve günümüzdeki tehlikeli ortamların nasıl başladığını anlatan dizi 2017 yılında HBO tarafından seyirci karşısına çıkartılmıştır.

Sex Education

erotic scene sex education

Netflix’de yayınlanan Sex Education dizisi son dönemlerin en popüler yapımları arasında yer almakta. Otis Milburn isimli ana karakterin sosyallikten uzak geçen yaşantısını konu edinen dizide Otis, seks terapisti olan annesi sayesinde cinsellik hakkında bildiklerini paylaşarak popülerlik kazanmaya başlar. Bir süre sonra bu gücü kullanarak yakın arkadaşı ile birlikte gizli bir seks kliniği kuran Otis, toplumda konuşulmayan birçok seks içerikli soruya cevap vererek dizi üzerinden gerçek hayattaki gençlere de örnek olmayı başarmıştır.

Game Of Thrones

erotic scene game of thrones

Her ne kadar erotik diziler kategorisinde doğrudan yerini bulamasa da gelmiş geçmiş en iyi diziler arasında gösterilen Game Of Thrones da oldukça cesur sahneler içermektedir. Savaş etrafında şekillenen güç ve sırların anlatıldığı dizide toplum tarafından kabul görmeyecek birçok cinsel tabu da başarılı bir şekilde ekrana yansıtılmıştır.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  Dexter Replikleri

What If

Cinsellik Ağırlıklı Diziler

What If dizisinde Anne isimli karakter idealleri olan bir bilim insanı olarak çalışmaktadır. Kendi projesi olan tıbbı teknoloji alanındaki çalışmaları için maddi kaynak arayan Anne, anonim bir yatırımcı ile anlaşma yapar. Bu anlaşma ile birlikte beklenmedik sonuçlara tanık olacağınız dizide Renee Zellweger’in cesur ve başarılı oyunculuğuna da şahit olacaksınız.

Cinsellik Ağırlıklı Filmler ‘e bakmak ister misin?

Netflix’teki En Erotik 10 Film

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir