Netflix’te Yer Alan En Erotik Filmler

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

Eğer bilmiyorsanız, Netflix’te gerçekten cinsel açıdan grafik içeren filmler var. Tabi bu filmler belirli kısıtlamalara da tabi. Biz bu erotik filmleri sizler için derledik. Bu filmler yalnızca Netflix’teki en şehvetli, en erotik ve en arzulu filmler değil, aynı zamanda gerçekten sıra dışı hikayeler de konu ediniyor.

Netflix'te Yer Alan En Erotik Filmler

Netflix’te cinsellik konulu çok az film olduğu için, size muhakkak izlenmesi gereken en erotik filmleri bir araya getirdik.

The Last Paradiso (2021)

Netflix'te Yer Alan En Erotik Filmler

Küçük kasabasında birden fazla kadınla ilişkisi olduğu için şan kazanan, evli bir adam olan Ciccio Paradiso (Riccardo Scamarcio) hakkında İtalyanca bir filmdir.

Cam (2018)

Netflix'te Yer Alan En Erotik Filmler

Tutkulu bir camgirl olan Alice, bir gün uyandığında programında kendisine tıpatıp benzeyen bir replikasının olduğunu keşfeder.

Mrs. Serial Killer (2020)

Netflix'te Yer Alan En Erotik Filmler

Bir jinekolog, bir dizi şok edici cinayetten hapse atıldığında, sadık karısı onun masumiyetini kanıtlamak için benzer bir suç işlemeye başladığını konu edinen film.

Duck Butter (2012)

Netflix'te Yer Alan En Erotik Filmler

Filmin hikayesi, her ikisi de aşk tecrübeleriyle bitap olmuş iki kadının etrafında dönüyor. Yaşamlarına bir farklılık getirmek amacıyla, birbirleriyle 24 saat geçireceklerine ve her saat başını cinsel ilişkiye harcayacaklarına karar verirler. Eğlenceli gibi görünen bu karar, çok geçmeden ikisinin de hazırlıklı olmadığı derin gizemleri çözmeye başlar.

Elisa & Marcela (2019)

Netflix'te Yer Alan En Erotik Filmler

1901’de A Coruña’daki Saint George Kilisesi’nde heteroseksüel bir çift olarak dünyaevine girmeye giden iki kadın Elisa Sánchez Loriga ve Marcela Gracia Ibeas’ın yaşadıklarını anlatan bir İspanyol biyografik romantik dramadır. İspanya tarihinde tarihe geçmiş ilk eşcinsel evlilik meydana gelir. Tek renkli olarak çekilen Elisa & Marcela filmi iki kadın arasındaki şehvetli aşk ilişkisini ve evlilik bağlarını sağlamlaştırma isteklerini anlatan, muazzam duygusal bir melodram filmidir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  İzlerken Bulmaca Çözermiş Hissine Kapılacağınız 10 Şahane Film

Lust Stories (2018)

Netflix'te Yer Alan En Erotik Filmler

Hint toplumunun ahlaki değerlerinin altında saklı cinsel yaşama farkındalık yaratan bir antoloji filmidir. Kashyap’ın filmi, öğrencilerinden biriyle cinsel münasebete giren bir üniversite profesörünü anlatıyor. Radhika Apte’nin canlandırdığı bu karakteri yakın mercek altına alıyor. Akhtar’ın filmi, işvereniyle cinsel ilişkiye giren bir ev yardımcısını konu alıyor.

Deadly Illusions (2021)

Netflix'te Yer Alan En Erotik Filmler

Kocası Tom’un berbat bir yatırım yüzünden malvarlıklarının yarısını kaybettiğini öğrenince gönülsüzce bir kitap yazmaya başlar. Mary, arkadaşı Elaine’in yol göstermesi üzerine çocuklarına gözkulak olması için Grace adında bir dadı tutar. İki kadının yakınlaşması uzun sürmez. Grace, Mary’nin yazıları için bir esin kaynağı olarak yardım eder.

Friendzone (2021)

Netflix'te Yer Alan En Erotik Filmler

Titi, kendisiyle gerçekten alakadar olan Rose ile tanıştığında, şüphelerinin davranışlarını etkilemesine izin verir. Ve bu Rose’un kafasını karıştırır.

Dry Martina (2018)

Netflix'te Yer Alan En Erotik Filmler

Martina, 90’ların sonunda Arjantin’de ünlü bir şarkıcıydı. Aşktan, sevgiden tamamiyle bıkmış ve o heyacanını kaybetmişti. Şehvetli erkek arkadaşıyla birlikte sözde kız kardeşinin gelişi. Martina’yı aklında libidosunu geri kazanma hedefiyle Şili’ye gitmeye zorlar.

Blonde (2022)

Netflix'te Yer Alan En Erotik Filmler

Dominik’in girişimi, bir tür olarak biyografi bağlamında benzersizdir. Ancak oldukça sömürücüdür ve izleyiciyi rahatsız etmek için bilinçli olarak tasarlanmış gibi görünmektedir. Film, Marilyn’in hala Norma Jeane Mortenson olarak tanınmasıyla başlıyor. Aktrisin bir yetimhaneye gönderilmeden önce öz annesinin elinde tacize uğradığını konu ediniyor.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir