Lucifer 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

Lucifer dizisi, bilindiği üzere ilk başta FOX kanalında yayınlanmıştı. Fakat sonrasında kanal diziyi yayınlamama kararı aldı. Dizinin oldukça ciddi bir kitlesi olduğunu göre Netflix, diziyi satın aldı ve yeniden başlatılması için çalışmalar yürüttü. Ve bu sayede, dizinin 4. Sezonu Netflix’de yayınlanmaya başlamış oldu.

Dizinin hayran kitlesi, dizin devam etmesi için imza töreni başlatı ve Netflix ilk başta dizinin devam edeceğini açıkladı. Fakat sonrasında ise tekrardan dizinin, 5.sezonda bitilme kararı verildi.

lucifer replikleri

Dizi televizyon kanalında yayınlanırken, toplam olarak 26 bölüm ile yayınlanıyordu. Fakat Netflix’e geçiş yapınca, 10 bölüme düştü. Bu düşüş oldukça az geldi. Fakat yeni sezon için yeniden düzenleme yapıldı.

Hayranlarının yoğun ilgisi neticesinde Lucifer dizisinin final sezonu olacak olan 5.sezonda 16 bölüm yayınlanacak.

lucifer replik

Dizinin 4. Sezonunda anlatılan hikâyede ise Lucifer’ın eve dönüş kararı aldığını gördük. Ve geldiği Los Angelas’ın tam bir cehenneme dönüşmeye başladığını gördü ve bunu kontrol edebilmek için mücadeleler verdiğini izledik. Başkahramanımız olan Lucifer, artık sonunda aşkı itiraf ettiği Chloe ile aşklarının tam olarak açığa vurması da ekranlara yansıdı. Fakat dizinin sezonu boyunca Chloe, âşık olduğu adamın yani Lucifer’in şeytani yönlerini gördü ve sezon boyunca bunlarla yüzleşti.

Gelecek sezonun ise Lucifer’in diğer aşkı olan Havva’nın diziye dönüp dönmeyeceği merak konusu iken, yaşnan olaylar bir sonraki sezonu oldukça heyecanlı kılmaktadır.

Güncelleme: Lucifer dizisinin 5. Sezonu 21 Ağustos’ta Netflix’te yayınlanacaktır.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  Manifest 3. Sezon Ne Zaman?

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir