You Me Her 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

Sahip olduğu farklı konusu sayesinde birçok insanın hayranlıkla izlediği You Me Her; Jack ve Emma adlı çiftin yaşantısını konu edinmektedir. Otuzlu yaşlarının ikinci yarısında bulunan, uzun yıllardır evli olmalarına rağmen çocuğu olmayan bu çift; çevre baskısını sonuna kadar yaşamaktadır. Klasik bir evli çift olan Emma ve Jack; evliliklerinin ilerlemesiyle beraber birbirlerini daha az sevmeye ve beraber daha az vakit geçirmeye başlamışlardır. Evlilik danışmanına giden çiftin bu hamlesi de maalesef durumu kurtarmaya yetmemiştir. İlerleyen zamanlarda bu çiftin hikayesine sürpriz bir şekilde Izzy isimli bir karakter de dahil olmuştur. Ortalama otuz dakikalık bölümleri ve sıradışı hikayesiyle dikkat çeken bir dizidir.

you me her release date

You Me Her Beşinci Sezon Olacak Mı?

2016 yılında yayınlamaya başlayan You Me Her dizisi; 2017, 2018, 2019 yıllarında birer sezon devam ederek dördüncü sezonunu tamamlamıştır. You Me Her hayranlarının aklında beşinci sezonun olup olmayacağına dair sorular bulunmaktadır. Bu noktada, dizinin hayranlarına beşinci sezonun onay aldığını söyleyebiliriz. Dizinin beşinci sezonuyla beraber final yapması beklenmektedir.

You Me Her beşinci sezonuyla ne zaman kesin olarak yayınlanır sorusuna net bir cevap vermek mümkün değildir. Çünkü, bu konuyla alakalı Netflix tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmamıştır. Ancak, dizinin Mayıs 2020 tarihinde başlayacağı bilhassa yabancı kaynaklarda geçmektedir. Bu noktada, yapım şirketinin yakın zamanda bir açıklama yapacağı tahmin edilmektedir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  Better Call Saul 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir