Euphoria 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

Euphoria; oldukça iddiali bir dizidir. Amerikan gençliğinin en iyi şekilde tasvir edildiği bir dizi olmasıyla beğeni toplamaktadır. İsrail yapımının uyarlaması olan bu dizi; yayınlandığı tarihten itibaren ses getiren bir yapım olmuştur.

Dizide, 17 yaşındaki, sorunlu bir genç kızın hayatı konu edinilmektedir. Mental anlamda sorunlar yaşayan ve geçirdiği krizlerle başa çıkmaya çalışan Rue isimli kızın hayatı en gerçekçi şekilde anlatılmıştır. Yüksek dozda uyuşturucu kullanımından dolayı odasında boğulmak üzereyken bulunan bu kız; rehabilitasyon merkezinde geçirdiği günlerin ardından evine dönmüştür. Ancak, Rue’nin hayatında değişen hiçbir şey olmamıştır. Eski alışkanlıklarına yine devam etmektedir. Bu noktada, Rue’nin hayatına girenler ve çevresi; en iyi şekilde tasvir edilmektedir.

Euphoria release date

Euphoria İkinci Sezonu Olacak Mı?

2019 yılında ilk sezonuyla piyasaya sürülen Euphoria; bu süreçte, birçok kişinin beğenisini kazanmıştır. Hatrı sayılır bir izleyici kitlesi oluşturan Euphoria’nın ikinci sezonunun olup olmayacağına dair beklentiler bulunmaktadır. Bu noktada, dizinin hayranlarına, Euphoria’nın ikinci sezon onayı aldığını söyleyebiliriz.

Euphoria ikinci sezon ne zaman başlar sorusuna net bir cevap vermek mümkün değildir. 2020 yılı içerisinde dizinin ikinci sezonunun yayınlanacağı tahmin edilmektedir. Ancak, ikinci sezona dair herhangi bir açıklama veya fragman bulunmamaktadır. Koronavirüs salgınından dolayı dizinin en iyi ihtimalle, 2020 yılının yaz aylarında yayınlanabileceğini söyleyebiliriz. Buna ek olarak, dizinin ikinci sezonunun da tıpkı ilk sezonu gibi sekiz bölümden oluşacağı tahmin edilmektedir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  Yüzüklerin Efendisi Dizisinin 20 Oyuncusu Duyuruldu!

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir