You Dizisi 2.Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

“You“ dizisi konusunun farklı oluşundan izleyicilerine büyük heyecan yaşatan ve çıktığı anda itibaren büyük yankı uyandıran bir dizidir. Son dönemlerde izlenen en gözde dizilerden olan You, bir adamın sevdiği kadına olan saplantılı aşkını basit bir tasvir ile konu alan dizi, bu saplantılı aşkın ekrana başarılı bir şekilde sunulmasını sağlamıştır.

you dizisi

İlk sezonda Beck’i elde edebilmek için ufak kötülükler yapmaya kalkışan Joe için elde ettikten sonra da pek bir şey değişmemişti. Bu süreçte birden fazla cinayet işleyen Joe, dizinin sezon finalinde bu saplantının sebep olduğu cinayeti işleyerek Beck’i öldürmüştü. Sezon finali bölümünde ki bu sahne ile izleyicilerine büyük heyecan yaşatan ve merak konusu olan dizi ilk sezonunda bile reyting rekorları kırarak, adından söz ettiren bu dizinin 2. sezonunun ne zaman başlayacağı ise oldukça merak uyandıran konulardan biri haline geldi. Kategori bakımından gerilim dizisi olan  “you” ikinci sezonunun yayımlanma tarihi belli oldu, izleyenleri için müjdeli haber. Gerilim dizisi You 2. sezon bölümleri 26 Aralık 2019 tarihinde tüm dünya ile birlikte aynı anda Türkiye’de de yayınlanacak.

you tv series

You 2. Sezon konusu ise şöyle; Joe’nin kalbi ciddi anlamda kırılmıştır, uzun yıllardır kayıp olan eski kız arkadaşının dönmesi ile beraber Joe’nin hayatı hızlı bir şekilde değişecektir. Yeni sezon tüm heyecanı ile sevenleriyle buluşmak için gün sayıyor.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  Takıntılı Bir Aşıkla Tanışın: You

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir