Stranger Things 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

Netflix, fenomen diziler arasında yer alan Stranger Things için 4. Sezon onayı verdiğini duyurmuştu. Bu bilginin yanı sıra dizinin yapım yönetmeni olan Duffer Kardeşler uzun vadeye dayanan bir anlaşma yapıldığı belirtildi. Bu sayede ”Stranger Things” dizisi uzun süre ekranlarda olacağının garantisini vermiş oldu. Stranger things dizisinin izlenmesi 3. sezonu ilk haftada 41 milyon kişiye ulaşarak rekor kırdı.

Peki 4. Sezonda Ne Olacak?

Stranger Things replikleri

4. sezonda farklılıklar olacak bunların en başında dizi Hawkings’te geçmeyecek. Son sezonda yaşanan olaylar bağlamında ABD’nin bir eyaletinde geçeceği öğrenildi. Stranger Things 4. Sezon bölümlerinde Rusya ile alakalı bazı kesitlerinde olacağı, dizide yer verileceği kesinleşmiş kararlar arasındadır. Büyük olasılıkla 4. sezonda da bölümler 8 bölümden oluşacağı düşünülüyor. Bu durumda en çok bölüm sayısı olan sezon 2. sezon olacaktır.

Stranger Things 4th season

Aslında sezon finali bölümünde yeni sezonda neler yaşanılacağı ile ilgili bilgiler verildi. Çünkü son bölümde Hawkings’ten taşınan aileler, Noel’den önce dönmeyeceklerini belirtilen sahnelere yer verdiler. Bu nedenle stranger things dizisinin yine kış aylarında çekilmesi beklenen bir durumdur. Stranger things dizisinin resmi sosyal meyda hesabından, yeni sezona hazırlık fotoğraflarının paylaşılması izleyicisini oldukça heyecanlandırdı.

Stranger Things netflix

Ocak 2020’de Stranger Things 4. Sezon çekimlerine başlanılacak ve ortalama bir süre olarak Ağustos 2020’de izleyici ile buluşacağı düşünülüyor. Stranger Things dizisinin 3. sezonunun son sezon olduğu yönünde ki spekülasyonlar ise bu sayede tamamen bitti.

Güncelleme (19.06.2020): Dizinin 4. Sezon senaryosu tamamlanmış.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D 7. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir