Vizyona Girecek Filmler – 13 Aralık

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

13 Aralık 2019 tarihi itibari ile vizyona girecek filmleri sizler için listeledik. Türkiye’deki sinema salonlarında bu hafta vizyona girecek 9 adet film bulunmaktadır. Bu filmler arasında 3 adet yerli film, 6 adet yabancı film yer almaktadır.

İşte merakla beklenen filmler

  • Jumanji: The Next Level (Jumanji: Yeni Seviye)
Jumanji Next Level

Yönetmenliğini Jake Kasdan’ın yaptığı Jumanji: The Next Level (Jumanji: Yeni Seviye) filminde yer alan oyuncular şöyle; Dwayne Johnson, Jack Black, Kevin Hart, Karen Gillan, Nick Jonas, Awkwafina, Alex Wolff ve Morgan Turner.

  • Güzelliğin Portresi
Güzelliğin Portresi Replik

Yönetmenliğini Umur Turagay’ın yaptığı Güzelliğin Portesi filminde yer alan oyuncular şöyle; Burçin Terzioğlu, Birkan Sokullu, Serkan Keskin, Lara Tonka, Melisa Şenolsun, Feridun Düzağaç, Şencan Gülerüz ve Gizem Soysaldı.

  • Aman Reis Duymasın
Aman Reis Duymasın replik

Yönetmenliğini Onur Tan’ın yaptığı Aman Reis Duymasın filminde yer alan oyuncular şöyle; Mustafa Üstündağ, Ozan Akbaba, Emir Benderlioğlu, Ceren Benderlioğlu, Hakan Karsak, Savaş Özdemir, Sevinç Gürşen ve Sevil Akı.

The Immortal Wars: Resurgence (Ölümsüzlerin Savaşı)

The Immortal Wars Resurgence quotes

Yönetmenliğini Joe Lujan’ın yaptığı The Immortal Wars: Resurgence (Ölümsüzlerin Savaşı) filminde yer alan oyuncular şöyle; Eric Roberts, Mindy Robinson, Bill Oberst Jr., Lidsey Cruz, Ben Stobber, Gabriella Martinez, Mark Justice ve Taylor Kilgore.

  • Little Joe (Küçük Joe)
Küçük Joe

Yönetmenliğini Jessica Hausner’in yaptığı Little Joe (Küçük Joe) filminde yer alan oyuncular şöyle; Emily Beecham, Ben Whishaw, Kerry Fox, Kit Connor, David Wilmot, Sebastian Hülk, Lidsay Duncan ve Phénix Brossard.

  • The Donkey King (Eşek Kral)
The Donkey King quotes

Yönetmenliğini Aziz Jindani’nin yaptığı The Donkey King (Eşek Kral) filminde yer alan (seslendirme yapan) oyuncular şöyle; Shafaat Ali, Vasay Chaudhry, Hina Dilpazir, Adeel Hashmi, Shabbir Jan, Afzal Khan, Ghulam Mohiuddin, Faisal Qureshi, Ahsan Rahim, Javed Sheikh ve Ismail Tara.

  • Elma Dersem Çık
askim kapismak

Yönetmenliğini İzzet Başlak’ın yaptığı Elma Dersem Çık filminde yer alan oyuncular henüz açıklanmamıştır.

  • Il Traditore (Hain)
the traitor quotes

Yönetmenliğini Marco Bellocchio’nun yaptığı Il Traditore (Hain) filminde yer alan oyuncular şöyle; Pierfrancesco Favino, Maria Fernanda Cândido, Fabrizio Ferracane, Luigi Lo Cascio, Fausto Russo Alesi, Nicola Cali, Giovanni Calcagno ve Bruno Cariello.

  • Groundhog Dave (Sevimli Sihirbazlar)
sevimli sihirbazlar

Yönetmenliğini James Snider’in yaptığı Groundhog Dave (Sevimli Sihirbazlar) filminde yer alan (seslendirme yapan) oyuncular şöyle; Todd Quills ve Jeremy Rottinger.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  Ozark 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir