Peaky Blinders 6.Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

Peaky Blinders dizisi ilk etapta 2013 yılında 6 bölümden oluşan bir dizi olarak BBC kanalında izleyicisi ile buluşmuştu. Birinci dünya savaşının bitiminin ardından İngiltere’de savaştan gelen üç kardeş Peaky Blinders adlı çeteyi kurarak, çetenin lideri olan Tommy Shelby’in her işinde başarıya ulaşması ve ilerleyen zamanda siyasete atılmasını konu alan bu dizi 5 sezondan oluşuyor.

peaky blinders 6 season

5. sezonun bitmesinin ardından izleyiciler, yeni sezonunun yayınlaması ile ilgili araştırmalar yapmaktadırlar. Konusu itibariyle sürükleyiciliğiyle izleyicisinde merak uyandıran dizinin yeni sezonun ne zaman çekileceği konusunda büyük ses getirdi. Dizinin takipçileri, Peaky Blinders yeni sezon çekilecek mi? Tommy ölecek mi?  gibi sorular sormaya başladı.

Peaky Blinders

Sorunun cevabı tabii ki verildi, verilen cevap olumlu yönde çünkü 5. ve Peaky Blinders 6. sezon çekimleri aynı anda olmuştu bu durumda akıllara yeni sezonun yayınlanacağını getiriyor. Büyük ihtimalle yeni sezon için hazırlıklar başlamıştır. 6. sezonun izleyici ile buluşacağı tarih tam olarak açıklanmasa da bu tarih 2021 gibi görünüyor. Şayet durum böyle olsa da izleyici bir nebze rahatlamış olacaktır. İzleyici için merak konusu olan durum yeni sezonun yapılıp, yapılmayacağı olduğu için bu cevap bile yeterli olacaktır. Son yıllarda büyük ilgi gören Peaky Blinders dizisi, muhtemelen 2021’de ekranlara yeni sezonun büyük heyecanı ve kaliteli senaryosu ile dönecektir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  Dark 3.Sezon Ne Zaman Gelecek?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir