GLOW 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

Birçok kişinin hayranı olduğu Orange is The New Black ekibinin yeni dizisi olarak bilinen Glow; hatrı sayılır bir izleyici kitlesine sahiptir. Bu dizi; 1980’li yıllarda geçmektedir. Bu dönemde Los Angeles’ta yaşayan bir grup uyumsuz kadın; kendilerini Güreşin Özel Kadınları olarak baştan yaratmaktadır. Alison Brie, Marc Maron ve Betty Gilpin gibi isimlerin başrolünde olduğu bu dizi; uzun süredir sevilerek izlenmektedir.

2017 yılında ilk sezonu yayınlanan Glow dizisinin 2018 ve 2019 yıllarında da diğer sezonları yayınlanmıştır. Üç sezonun tamamını izleyen dizinin hayran kitlesi; dizinin dördüncü ve yeni sezonunun ne zaman başlayacağını merak etmektedir. Bu yazıda, Glow dizisiyle alakalı en güncel bilgileri bulabilirsiniz.

glow 4th season

GLOW Dördüncü Sezon Olacak Mı?

Glow dizisinin dördüncü ve son sezonu; geçtiğimiz yaz ayında onay almıştır. Buna göre, dizinin 2020 yılında yayınlanacak olan son sezonu final sezonu olarak geçmektedir. Glow dizisinin son sezonunun ne zaman başlayacağına dair net bir bilgi yoktur. Ancak, yabancı kaynaklardan öğrendiğimiz bilgilere göre 2020 yılının yaz aylarında dördüncü sezonun yayınlanması planlanmaktadır.

Glow dizisinin dördüncü sezonuna dair kısa bir tanıtım Youtube’da bulunmaktadır. Gorgeous Ladies of Wrestling’in kısaltması olarak bilinen bu dizide bir grup kadının değişen hayatı; esprili bir dille anlatılmaktadır. Dördüncü sezonda bu kadınların Los Angeles’a dönmesinin ertesinde yaşamış oldukları olaylardan bahsedilecektir. Dizinin memnun edici bir finalle tamamlanması planlanmaktadır.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  La Casa De Papel 5. Sezon Ne Zaman?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir