How to Get Away With Murder Ne Zaman Başlayacak?

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

Yayınlandığı günden bu yana birçok ödül alan How to Get Away with Murder; altıncı sezonun sonunda ekran yolculuğuna son vermek istemiştir. 26 Eylül 2019 tarihinde başlayan altıncı sezonunun bitiminin ardından final yapan bu dizinin hatrı sayılır bir hayran kitlesi bulunmaktadır.

How to Get Away With Murder quotes

25 Eylül 2014 tarihinde ilk kez yayınlanan bu dizinin oldukça ilginç bir konusu bulunmaktadır. Kurgusal ancak saygın bir üniversitede hukuk profesörü olan Annalise Keating ve dört öğrencisinin kumpasa maruz kalmaları anlatılmaktadır. Oldukça başarılı bir savunma avukatı olan Keating; yıllar içerisinde diziye damga vuracak olaylar yaşamıştır.

How to Get Away With Murder Ne Zaman Final Yaptı?

Viola Davis’in başrolünde olduğu bu dizi; yıllar süren sezonların ardından altıncı sezonuyla beraber bitime yaklaşmıştır. Hukuk fakültesinde eğitim gören bir grup öğrenci ve onların kriminal savunma derslerine giren profesörleri; farkında olmadan bir cinayet davasına dahil olurlar. Söz konusu davanın birçok gizemi ortaya çıkaracağını ifade etmek gerekir.

How to Get Away With Murder replikleri

Ancak, yapılan son açıklamanın ardından karar değiştiren How to Get Away with Murder yapımcılarının son altı bölüm için dizinin geri döneceğini açıklaması söz konusu olmuştur. Bu bağlamda, 2 Nisan 2020 tarihinde dizinin son altı bölümünün yayınlanacağını söylemek gerekir. Aslında final kısmına dahil olması planlanan son altı bölümde birçok gizemin çözülmesi söz konusu olacaktır.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  Cobra Kai 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir