The Society 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

2019 yılının ses getiren dizilerinden birisi olmuştur. Gizem ve dram öğelerini seven kişiler için doğru bir tercihtir. Zengin New England kasabasına çok benzeyen gizemli bir yere gönderilen bir grup gencin hikayesi anlatılmaktadır. Gençlerin neden bu kasabada olduklarına dair hiçbir fikri yoktur. Ayrıca, bu kasabada, ailelerine ve eski yaşamlarına dair hiçbir iz bulamazlar. Bu noktada, neden burada olduklarına dair araştırmalar yapan gençler, aynı zamanda ailelerine yönelik bir iz bulmaya çalışırlar. Bunun yanı sıra, bu gençlerin bu süreçte, kendilerini tehlikelerden korumaları gerekmektedir. Kısacası, işleri hiç kolay olmayacaktır!

the society 4 sezon

The Society İkinci Sezonu Olacak Mı?

The Society dizisi; 2019 yılında ilk sezonuyla yayınlanmıştır. Ancak, kısa sürede, çok ses getiren bir yapım olmuştur. Dizinin ilk sezonu on bölümden meydana gelmektedir. Bu noktada, The Society dizisinin sevenleri; dizinin ikinci sezonunun olup olmayacağını merak etmektedir.

The Society dizisi; ikinci sezon onayı almış bir dizidir. Bu bağlamda, dizinin ikinci sezonunun 2020 yılında yayınlanması beklenmektedir. Yabancı kaynaklarda, dizinin ikinci sezonunun Mayıs 2020 tarihinde başlayacağı söylenmektedir. Ancak, bu konuyla alakalı resmi bir açıklama henüz yoktur. Bunun yanı sıra, dizinin ikinci sezonuna dair henüz bir fragman yayınlanmamıştır. Fakat, dizinin oyuncuları, Instagram üzerinden ikinci sezonun müjdesini vermiştir. Gençlik dizileri arasında ön plana çıkan bu dizinin yakın zamanda seyircisiyle buluşacağını söyleyebiliriz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  Altered Carbon 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir