Blindspot 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

2015 yılının Eylül ayında yayın hayatına başlayan Blindspot dizisi; aynı anda gerilim, aksiyon ve suç öğelerini taşımasından dolayı beğeni toplamaktadır. Dizinin ilk bölümünden başlayarak oldukça heyecanlı bir senaryosunun olduğunu söylemek gerekir.

New York şehrinin göbeğinde bulunan Times Meydanı’nda günün birinde sahipsiz bir çanta bulunmaktadır. Bu çantanın üzerinde yalnızca FBI’ı arayın yazısı vardır. Çantanın içerisinde ne olduğunun tespit edilmesi için olay yerine bomba uzmanı ekip gelir. Bir süre sonra, çanta hareket etmeye başlar. Çantanın içerisinden vücudunun her yerinde dövmeler bulunan, genç ve çıplak bir kadın çıkmaktadır. Bu kadın; nasıl ve ne zaman bu çantanın içerisine girdiğini hatırlamamaktadır. Ayrıca, vücudundaki dövmelerin anlamını bilmemektedir. Bu noktada, her bir bölümde, FBI ajanları tarafından, kadının vücudundaki bir dövmenin sırrı aydınlatılmaktadır.

blindspot 4 sezon

Blindspot Beşinci Sezonu Olacak Mı?

2015 yılından bu yana devam eden Blindspot dizisinin beşinci sezonunun olup olmayacağına dair sorular bulunmaktadır. Ancak, geçtiğimiz yıl, henüz dizinin dördüncü sezonu devam ederken, dizinin beşinci sezonuna onay verilmiştir. Buna ek olarak, dizinin beşinci sezonunun aynı zamanda final sezonu olacağı açıklanmıştır.

Blindspot beşinci sezonu ne zaman yayınlanır diye merak edenlere bu konuda henüz net bir tarihin olmadığını söyleyebiliriz. Yabancı kaynaklarda 30 Nisan 2020 tarihi verilse de bu konuda yapılmış resmi bir açıklama yoktur. 2020 yılının yaz aylarında 13 bölümlük son sezonun yayınlanacağı tahmin edilmektedir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  Locke and Key 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir