The Falcon and the Winter Soldier Ne Zaman?

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

Disney Plus’a gelen düzinelerce yeni Marvel TV programı var ve en heyecan verici olanlardan biri The Falcon and the Winter Soldier. Dizi, Kaptan Amerika’nın adalet için savaşma mirasını sürdürürken iki Yenilmez’i takip edecek. Ancak, Avengers: Endgame, yaşlı Cap’in kalkanı Sam Wilson’a vermesiyle sona erse de, işler o kadar basit değil…

Peki, dizi hakkında bilmeniz gerekenler nelerdir?

Bir zamanlar Disney Plus’a gelmesi nedeniyle ilk Marvel serisi olan dizi sayesinde, bu onur şimdi koronavirüs pandemisine bağlı gecikmelerin ardından WandaVision’a gidiyor.

The-falcon-and-the-winter-soldier-ne-zaman

Fragmandan edindiğimiz bilgiler neler?

İlk fragman, diziyi Mission: Impossible’ın MCU ile buluşması gibi gösteriyor. Falcon’un aksiyon dolu ilk bakış özellikleri, çok sayıda silahlı çatışma ve hatta ‘Yeni’ Kaptan Amerika John Walker’a (Wyatt Russell) kısa bir bakış bile var. Marvel’in resmi youtube hesabından dizinin fragmanına erişebilirsiniz.

The Falcon and the Winter Soldier Çıkış Tarihi

Merakla beklenen Marvel dizisi ilk olarak Ağustos 2020’de gösterim yapacaktı. Ancak COVID-19 kısıtlamaları uygulandığında Mart 2020’de dizinin çekimleri durma noktasına geldi.

Dizi, Eylül 2020’de çekime devam etti ancak meydana gelen anlık duraklamalar ile çıkış tarihinde bir gecikmeye daha neden oldu. Sonunda Falcon and the Winter Soldier çıkış tarihi 19 Mart 2021 olarak belirlendi. Umalım da bu sefer bir gecikme meydana gelmez.

The-falcon-and-the-winter-soldier

Falcon and the Winter Soldier 2. sezon olacak mı?

Dizinin ikinci sezonu resmi olarak onaylanmadı, ancak raporlar ilk sezonun sınırlı bir seri olacağını gösteriyor. Yakında olası bir devam hakkında haber alacağımızı umuyoruz. Bu arada, sırayla tüm Marvel filmlerini takip ettiğinizden emin olun.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  The Witcher 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

İlk sezon kaç bölümden oluşuyor?

Dizi altı bölümden oluşacak fakat başlıklar ve konu özetleri henüz açıklanmadı. Marvel patronu Kevin Feige, gösterinin “40-50 dakikalık altı bölüm olarak geliştirildiğini” açıkladı. WandaVision altı bölümden dokuza çıktığı için bu değişebilir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir