Fargo 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

Gerçek bir olaydan esinlenerek senaryosu tasarlanan Fargo dizisinin hatrı sayılır bir izleyici kitlesi bulunmaktadır. 1994 yılında Coen kardeşler tarafından yaşanan gerçek bir olay; bu dizinin konusunu oluşturmaktadır. Bu dizi, aynı isme sahip olan filmin konusunu taşımaktadır.

2006 yılında Minnesota eyaletinin Bemidji isimli küçük bir kasabasında yaşayan Lester isimli kişi; günün birinde, sokakta, okul yıllarında kendisine zorbalık yapmış olan Sam Hess isimli kişiyle karşılaşmaktadır. Bu karşılaşmanın sonucunda ciddi bir kavga çıkmaktadır. Bu kavgada Lester ciddi bir yara almaktadır. Ardından, hastaneye kaldırılmaktadır. Lester; hastanede Lorne Malvo isimli esrarengiz bir kişiyle tanışmaktadır. Lester’in başından geçen olayı öğrenen Malvo; Lester’e, Lester’in istediği takdirde Hess’i öldürebileceğini söylemektedir. Bu teklifi kabul etmeyen Lester; ardından daha ilginç olaylarla karşılaşmaktadır.

fargo replikleri

Fargo Dizisi Dördüncü Sezonu Başlayacak Mı?

Fargo dizisinin ilk sezonu 2014 yılında yayınlanmıştır. İkinci sezonu 2015, üçüncü sezonu ise 2017 yılında yayınlanan bu dizinin her bir sezonunda on bölüm bulunmaktadır. Fargo dizisinin hayranlarının aklında dizinin dördüncü sezonunun olup olmayacağına dair sorular bulunmaktadır. Bu noktada, Fargo dizisinin dördüncü sezonunun olacağını söyleyebiliriz. Ayrıca, dizinin dördüncü sezonunun 19 Nisan 2020 tarihinde başlayacağı duyurulmuştur. Ancak, bu tarihin değişmesi söz konusu olmuştur. Koronavirüs salgınından dolayı Fargo dizisinin 19 Nisan tarihinde başlamayacağı yabancı kaynaklarda geçmektedir. İlerleyen zamanlarda dördüncü sezon için yeni bir tarih açıklanması planlanmaktadır.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  Altered Carbon 2. Sezon Tarihi Açıklandı!

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir