The Boys 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

Amazon Prime’in en sevilen dizileri arasında bulunan The Boys; süper kahraman dizisi sevenler için en iyi alternatifler arasında bulunmaktadır. Ancak, bu dizinin diğer süper kahraman dizilerinden farklı bir konusunun olduğunu söyleyebiliriz. The Boys dizisinde bulunan süper kahramanlar; The Vought isimli şirket içerisinde birleşerek kendilerini dünyayı kötü insanlardan korumaya adamışlardır.

The Seven adı verilen konseyde bir araya gelen tüm süper kahramanlar arasında en nitelikli olan yedisi; diğerlerini yönetmekle kalmayıp onlara birçok konuda örnek olmaktadır. Ancak, The Boys dizisinde bulunan süper kahramanlardan birisi; günün birinde arabasıyla Robin isimli bir kıza çarparak yanlış bir hareket yapmaktadır. Kısacası; bu dizi, süper kahramanların da normal insanlar gibi hata yapabilen kişiler oldukları konusunda güzel bir örnek teşkil etmektedir.

the boys quotes

The Boys İkinci Sezonu Olacak Mı?

The Boys dizisi; 2019 yılının Temmuz ayında ilk sezonuyla izleyenlerin karşısına çıkmıştır. İlk sezonu sekiz bölümden oluşan dizinin hayranları; bilhassa sosyal medyada ikinci sezonun olup olmayacağına dair tahminler yürütmektedir. Bu noktada, dizinin sevenlerine güzel bir haber verebiliriz. The Boys; ikinci sezon onayı almış bir dizidir. Ayrıca, dizinin ikinci sezon fragmanı, Youtube’da bulunmaktadır. Ancak, birçok dizide olduğu gibi The Boys dizisinde de korona virüs salgınından dolayı erteleme yaşanmaktadır. Bu noktada, dizinin ikinci sezonunun ancak Eylül veya Ekim 2020 tarihinde başlayabileceği tahmin edilmektedir.

The Boys 2. Sezon Tarihi Açıklandı!

Merakla beklenen The Boys dizisinin 2. sezonu 4 Eylül ‘de Amazon Prime Video‘da olacak.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  Altered Carbon 2. Sezon Tarihi Açıklandı!

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir