Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D 7. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D; takip edenler için benzer öykülerin devamı niteliği taşımaktadır. Marvel sinematik evreninde geçen bir dizidir. Avengers, Captain America, Thor gibi dizilerdeki birtakım eksik noktaların bu dizide bulunduğunu söyleyebiliriz.

Dizide, ajan Phil Coulson ekibini toplamaktadır. Coulson ve ekibi; doğa üstü olaylara birlikte müdahale etmektedir. Bu noktada, Marvel evreninde geçen filmlerde olduğu gibi süper kahramanların olmadığını söylemeliyiz. Bunun yanı sıra, Marvel filmlerinde bulunan karakterlerin dizide olmadığı bilinmektedir. Kısacası, yepyeni karakterler dizide bulunmaktadır. Dizide, S.H.I.E.L.D ajanlarının başından geçen olaylar anlatılmaktadır. Coulson; çok iyi bir lider olmakla beraber ekibindeki ajanların her birisinin farklı özellikleri ve sırları bulunmaktadır.

agents of shield season 7

Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D Yedinci Sezonu Olacak Mı?

Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D; ilk kez 2013 yılında yayınlanmış bir dizidir. Bugüne kadar toplam altı sezonu yayınlanmıştır. İlk beş sezonda 22 bölüm bulunurken altıncı sezonda ise 13 bölüm bulunmaktadır. Dizinin yedinci sezonunun olacağını söyleyebiliriz. Hatta, yedinci sezonun da 13 bölüm sürmesi planlanmaktadır.

Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D yedinci sezonu ne zaman başlar sorusuna net bir cevap vermek mümkün değildir. Ancak, dizinin 2020 yılının ortalarında yayınlanacağına dair bilgiler, yabancı kaynaklarda bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, dizinin yedinci sezon fragmanı; Youtube’da vardır. Koronavirüs salgınından dolayı ertelenme ihtimali bulunan dizinin en geç 2020 sonunda yayınlanacağını söyleyebiliriz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  Lost in Space 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir