50M2 2. Sezon Ne Zaman?

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

Türk dizisi 50M2, 27 Ocak’ta yayınlandığı için Netflix’in favori dizisi haline geldi ancak diziniz ikinci sezonu olacak mı? Dizinin 2. sezonu ne zaman? 50M2, Netflix’e gelen en yeni küresel TV dizisidir. 27 Ocak’ta yayınlanan Türk dizisi, hayranlarının sekiz bölümün tamamını art arda izlemesi uzun sürmedi. Bununla birlikte, dizinin ilerleyen kısımlarını merakla bekleyen hayranlar, 50M2’nin 2. sezon için Netflix’e dönüp dönmeyeceğini merak ediyor.

50m2 dizisi 2. sezon ne zaman çıkacak?

50m2 2. sezon

50m2 dizisinin 2.sezon çıkış tarihi resmi olarak açıklanmadı. Ancak yılın sonunda 2. sezonu görmeyi bekliyoruz. 2. sezonun oluşturulmasına çoktan başlandığına dair birkaç söylenti var. Bu söylentiler doğru çıkarsa, 50M2’nin 2. sezonu er ya da geç ekranlarımızda olacak.

50m2 dizisi 2. sezon oyuncuları kim?

Henüz 2. sezonun oyuncu kadrosuyla ilgili çok fazla ayrıntı yok, ancak 1. sezonun ana oyuncu kadrosunun önümüzdeki sezon için rollerini yeniden canlandırması bekleniyor. Dizinin gelecek sezonunda bize tanıtılan yeni yüzler bile bulabiliriz.

50 metrekare replikleri

Netflix’in kara mizah eylemleri dizisinin başrollerini Aybüke Pusat, Engin Öztürk, Kürşat Alnıaçık, Tolga Tekin, Cengiz Bozkurt, Özgür Emre Yıldırım, Yiğit Kirazcı, Tuğçe Karabacak, Tuncay Beyazıt, Hasan Yalnızoğlu ve Murat Kılıç paylaşmaktadır.

Netflix’te günlerce popüler diziler arasında kalan 50m2 dizisinin repliklerini sitemizde paylaştık. 50m2 dizi replikleri

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  La Casa De Papel 5. Sezon Ne Zaman?

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir