Takıntılı Bir Aşıkla Tanışın: You

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

You, 2018 yılında yayınlan hayatına başlayan dram, gerilim türünde bir Amerikan dizisi olarak karşımıza çıkıyor. You, yayın hayatına başlamasıyla beraber geniş bir hayran kitlesin elde etti. Fark yaratan konusu ve gerilim dolu gidişatı ile gözleri üstüne çeken dizi, toplamda 2 sezon olarak yayınlanmıştır. Dizinin 3. sezonunun 2020’nin Aralık ayında izleyici ile tekrar buluşacağı duyurulmuştur.

Obsesif bozukluğa sahip bir adamın cazibesini kullanarak, takıntı haline getirdiği kişilerin hayatlarına bir şekilde dahil olmak için verdiği çabayı anlatan dizinin yönetmenlik koltuğunu Greg Berlanti ile birlikte Sera Gamble paylaşmaktadır.

You Dizisinin Konusu

you tv series

You, yakışıklı, karizmatik, sevecen, çevresi tarafından takdir toplayan ve yüceltilen, genç bir adam olan Joe, küçük bir kitapçı dükkanı işletmektedir. Tüm bu olumlu özelliklerinin arkasında ise korkunç derecede takıntılı ve saplantılı bir adam yatmaktadır. Bu davranışlarının farkında olan ve bastırmaya çalışan Joe, bir gün kitapçıya Beck isimli oldukça güzel ve genç bir kızın gelmesiyle tekrar dengesini bozar. Kızı gördüğü an itibari ile bir takıntı haline getiren Joe, ufak bir bilgi sayesinde Beck’in sosyal medya hesaplarına ulaşmayı başarır.

Her gün Beck’in sosyal medya hesaplarını takibe alan Joe’nun takıntısı günden güne artmaya devam eder. Kendi halinde yaşayan ve oldukça yoğun bir tempoda olan Beck ise her şeyden habersizdir. Beck’i durdurulamaz ve büyük bir saplantı haline getiren Joe ise artık sosyal medya hesaplarından Beck’i takip etmek ile yetinemeyecek bir hal alır. Beck’i gizli bir şekilde takip etmeye, yakından gözlemlemeye başlayan Joe, Beck’in evine gizlice girecek kadar gözünü karartmıştır. Artık Joe, Beck’i etkilemek için her şeyi yapmaya hazır ve kararlıdır, bu saplantısı ise tüm çevresine zarar vermeye başlayacaktır.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  La Casa De Papel Replikleri Resimli

Dizinin Oyuncuları

you dizisi

You, profesyonel oyuncu kadrosunun yannda heyecan ve gizem dolu işleyişi ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış yabancı diziler arasında yer alır. Dizinin ana karakteri olan Joe, oldukça zeki, analiz yeteneği çok yüksek ve fazlasıyla saplantılı bir adamdır. Tüm bunların yanı sıra yakışıklılığı ve sempatikliği ile de dikkat çekmeyi başarmaktadır. Joe karakterine Gossip Girl dizisinden aşina olduğumuz ünlü oyuncu Penn Badgley hayat vermektedir.

Kitapçıya geldiği andan itibaren Joe’nun odak noktası olmayı başaran güzellikteki Beck ise son derece sıradan ve sıkıcı bir hayat sürmektedir. Bununla beraber kendini geliştirmek için de durmadan çalışan, azimli genç bir kadındır. Bu karakteri ise ünlü oyuncu Elizabeth Lail canlandırmaktadır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir