Snowpiercer 2. Sezonu Ne Zaman Çıkacak?

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

Snowpiercer, Ocak ayının sonlarında ikinci sezonu ile geri dönecek. İşte güncel beklenen yayın programı ve Snowpiercer ikinci sezon hakkında edindiğimiz bazı önemli bilgiler.

Snowpiercer, 17 Mayıs 2020’de TNT’de prömiyeri yapılan Amerikan kıyamet sonrası distopik gerilim televizyon dizisi. Film, Bong Joon-ho’nun yönettiği, aynı isimli 2013 Güney Kore-Çek filmine ve 1982 Fransız grafiğine dayanıyor. Filmin uyarlandığı roman ise Le Transperceneige’dir.

Dünyanın donmuş bir çorak toprak haline gelmesinden yedi yıl sonra, insanlığın kalıntıları, sınıf savaşının, sosyal adaletsizliğin ve hayatta kalma politikalarının oynadığı, dünyayı çevreleyen sürekli hareket eden bir trende yaşıyor.

Snowpiercer, 17 Mayıs 2020’de TNT’de prömiyeri yapılan Amerikan kıyamet sonrası distopik gerilim televizyon dizisi Bong Joon-ho’nun senaryosuna dayanan, 2020’nin ortalarında çoğunlukla olumlu eleştirilerle başladı. Netflix, ilk olarak TNT’de (Warner Brothers’a ait) yayınlanan ve haftalık olarak yayımlanan dizinin uluslararası haklarını toplamayı başardı.

snowpiercer ikinci sezon ne zaman

Snowpiercer ikinci sezon için Netflix Yayın Programı

Şimdilik bildiğimiz tek yayın tarihi, ikinci sezonun birinci bölüm Amerika’da 25 Ocak 2021‘de, ülkemizde ise 26 Ocak 2021‘de yayınlanacağı. Dizinin ikinci sezonu toplam da 10 bölümden oluşacak ve her hafta yeni bir bölüm felsefesiyle ilerleyecek.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  Cobra Kai 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir