Shameless 11. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

Shameless; hiç şüphesiz, hem dünyada hem de Türkiye’de en çok sevilen diziler arasında bulunmaktadır. Dizinin uzun yıllar sürmesinden mütevellit çok ciddi bir hayran kitlesi bulunmaktadır. Shameless; Chicago’da geçmektedir. Varoş bir semtte oturan Gallagher ailesinin hayatını konu edinmektedir. Altı çocuk ve bir babadan oluşan bu ailenin oldukça ilginç bir hayatı bulunmaktadır. Ailenin babasının alkolik ve sahtekar olmasının yanı sıra utanmaz özellikler taşıdığı bilinmektedir. Bunun yanı sıra, evin en büyük çocuğu olan Fiona; aynı zamanda diğer kardeşlerine annelik yapan, fedakar bir kızdır. Dizideki ailenin babasının başı sürekli belaya girmektedir. Buna ek olarak, aile bireylerinin her biri; bazen dramatik bazen ise komik olaylar yaşamaktadır.

shameless quotes

Shameless 11.Sezon Olacak Mı?

Shameless; 2011 yılında yayınlanmaya başlamış bir dizidir. Bugüne kadar tam on sezonu yayınlanmıştır. Her bir sezonunda 12 bölüm bulunmaktadır. Yalnızca dokuzuncu sezonunda 14 bölüm vardır. Dizinin 10.sezonu Kasım 2019 tarihinde başlamış ve Ocak 2020 tarihinde bitmiştir. Bu noktada, dünyanın her yerinde bulunan Shameless hayranlarının aklında 11.sezonun olup olmayacağına dair sorular bulunmaktaydı.

Shameless; 11.sezonuyla beraber final yapacaktır. Bir başka deyişle, 2020 yılı içerisinde yayınlanacak 11.sezonun son sezon olduğunu söyleyebiliriz. Bu noktada, dizinin 11.sezonunun ne zaman başlayacağı merak edilmektedir. 2020 yılının ortalarında yayınlanması planlanan Shameless 11.sezonu; koronavirüs salgınından dolayı ileri bir tarihe ertelenmiştir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  You Dizisi 2.Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir