%3 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

Gençlik dizisi izlemek isteyenler için harika bir seçim olan bu dizi; yayın hayatına 2016 yılında başlamıştır. İkinci sezonu 2018, üçüncü sezonu ise 2019 yılında yayınlanmıştır. Dizide, seçilmiş ve elit insanların grubuna dahil olmak isteyen gençlerin hikayesi anlatılmaktadır. Kalabalık ve kötü hayat şartlarına sahip kenar mahallelerden uzakta, cennet gibi bir yerde yaşayan insanların arasına katılmak isteyen gençlerin önünde yalnızca bir seçenek bulunmaktadır. Bahsedilen seçilmiş gruba %3 adı verilmektedir. Bu gruba katılan insanlar, doğal olarak sefil hayat şartlarından kurtulmuş olacaklardır.

Birbirinden tamamen farklı iki gruba bölünmüş gelecekte, 20 yaşına gelen gençler, değerlerini kanıtlamak ve yüzde 3 ‘lük gruba katılmak adına ellerinden geleni yapmaktadırlar. %3 dizisi; üç sezon sürmesiyle ne kadar yüksek sayıda hayran kitlesine sahip olduğunu göstermiş bir dizidir.

yüzde 3 4 sezon

Yüzde 3 Dizisi Dördüncü Sezonu Olacak Mı?

Son sezonu sürprizlerle biten %3 dizisinin dördüncü sezonu olacak mı sorusu birçok dizi hayranının aklında bulunmaktadır. Bu noktada, dizinin hayranlarına güzel bir haber verebiliriz. %3 dizisinin dördüncü sezonunun olacağına dair Ağustos 2019 tarihinde açıklama yapılmıştır. Ancak, dizinin dördüncü sezonu, aynı zamanda son sezonu olacaktır. Bu noktada, dizinin son sezonunun ne zaman yayınlanacağına dair net bir tarih bilgisi henüz verilmemiştir. Koronavirüs salgını ve dördüncü sezon için maddi imkanların yetersizliğinden dolayı henüz bir tarih bilgisi yoktur. En iyi ihtimalle yıl sonunda yayınlanması söz konusu olabilir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  50M2 2. Sezon Ne Zaman?

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir