Riverdale 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

Başka bir çılgınlık sezonuna hazırlanın çünkü Riverdale 5. sezon resmen gerçekleşiyor. The CW tarafından Ocak ayında onaylanan gençlik dizisi, bir dizi başka şovun yanı sıra erken bir yenileme yapıldı.

4. sezonun son birkaç bölümünün çekimleri, koronavirüs güvenliği nedeniyle askıya alınmıştı. Son okul yılı ve FP Jones’un (Skeet Ulrich) çıkış hikayesi hala yayındayken koronavirüs nedeni ile yayından kalktı. Dizi 5. sezonunda ise dördüncü sezonuna ait üç bölümle başlayacak. Riverdale 5. sezonu 20 Ocak 2021‘de yayınlanacak.

Riverdale 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Riverdale 5. sezon onaylandı mı? Riverdale 5. sezon olacak mı?

Evet. Riverdale, Ocak 2020’de yayınlanacak. Mart ayında, 4. sezonun son birkaç bölümünün prodüksiyonu, koronavirüs endişelerinin ardından durduruldu. Sonuç olarak, 5. sezon ertelendi.

Lili Reinhart, Jimmy Fallon ile yaptığı röportajda oyuncu kadrosunun çekime başlamadan önce iki hafta karantinaya alması gerektiğini doğruladı. Her zaman olduğu gibi Riverdale, ABD’de Çarşamba gecesi The CW’de yayınlanacak ve ertesi gün Perşembe günü İngiltere’de ve herkes için Netflix’te yayınlanacak.

Riverdale 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Riverdale 5. sezonda kaç bölüm olacak?

Sezon şimdi Ekim 2020 yerine Ocak 2021‘de yayınlanıyor, 5. sezonun normal 22 bölümlük sezondan daha az bölüme sahip olma ihtimali var. Koronavirüs durumunun belirsizliği nedeniyle bu değiştirilebilir. Şimdiye kadar bir onay yok.

Senarist Ted Sullivan, Twitter’da 5. sezonun başlangıcının, ikisi henüz çekilmemiş olan 4. sezonun kalan 3 bölümüyle başlayacağını doğruladı. Bir hayranın 4. sezonu 20, 21 ve 22. bölümleri görüp göremeyeceğimizi sormasına yanıt olarak, “Onları alacaksın. Endişelenme! Sadece 5. sezona kadar beklemen gerekecek!” Diye yazdı.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  The 100 7. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir