Love Death and Robots 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

Love Death and Robots; hiç şüphesiz, son yılların en ilginç dizilerinin başında gelmektedir. Machine Learning adı verilen ve yakın zamanda tüm dünyada ses getireceği kaçınılmaz olan yapay zeka öğelerini bu dizide bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra, harika animasyonları, müzikleri ve kara komedi özellikleri taşımasıyla dikkat çeken bir dizidir.

Dizide korkunç yaratıklar, uğursuz sürprizler ve daha önce de söylediğimiz gibi başka bir dizide göremeyeceğiniz kara komedi unsurları bulunmaktadır. Tim Miller ve David Fincher imzasını taşıyan bu animasyon öykü antolojisi; klasik dizilerden sıkılanlar için idealdir. Bunun yanı sıra, bölümleri çok kısa sürmektedir. Genel olarak 7-18 dakika arasında değişen bölümleri bulunmaktadır. Dizinin harika animasyonlarından dolayı, her yaştan insanın ilgisini çekeceği aşikardır. Yine de 18 yaş üzeri için uygun olduğunu söyleyebiliriz. Love, Death & Robots; 2019 yılında en iyi kısa animasyon programı dalında Emmy ödülü kazanmıştır.

love death robots quotes

Love, Death & Robots İkinci Sezonu Olacak Mı?

Love, Death & Robots dizisinin ilk sezonunun büyük ilgi görmesinin ardından dizi, kısa süre içerisinde ikinci sezon onayı almıştır. Ancak,dizinin ikinci sezonunun ne zaman yayınlanacağına dair herhangi bir bilgi yoktur. Dizinin senaryo sürecinin zor olması ve diğer dizilerden farklı olarak animasyon öğeleri taşımasından dolayı ikinci sezona dair çalışmalar, şu an yalnızca plan çerçevesinde iletilmektedir. Bu noktada, dizinin ikinci sezonunun en iyi ihtimalle 2021 yılında yayınlanacağını söylemek gerekir.

Love, Death & Robots 2. Sezon Tarihi Açıklandı!

Love, Death & Robots 14 Mayıs 2021 tarihinde Netflix’te yayımlanacak. Netflix’in YouTube hesabından Love, Death & Robots fragmanına erişebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  50M2 2. Sezon Ne Zaman?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir