Legacies 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

Legacies, COVID-19 salgını sırasında prodüksiyonun durması nedeniyle ikinci sezonunu erken bitirmiş olsa da, yine de bir dizi uçurumdan çıkmayı başardı. Dizi resmi olarak 3. sezon için geri dönüyor. Bu da çok daha fazla canavarın ve yeni gizemli kötülerin Salvatore Gençler ve Üstün Yetenekliler Okulu’nu ele geçireceği anlamına geliyor.

Legacies 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Bu genç cadılar, vampirler, kurt adamlar ve büyülü yaratıklar okulu dengelemeye ve yeni keşfedilen güçlerini anlamaya çalışırken, şimdiye kadar karşılaştıkları zorluklardan bazılarıyla daha ağır bir şekilde karşı karşıya kalacaklar.

Oyuncu kadrosuna katılacak pek çok yeni yüz olsa da, The Vampire Diaries ve The Originals’ın bazı tanıdık yüzlerini görme şansımız her zaman yüksektir. Bir yıldan fazla bir süre bekledikten sonra, Legacies‘in üçüncü sezonunun nihayet bir çıkış tarihi var ve sandığınızdan çok daha erken.

Legacies 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Legacies 3. sezon ne zaman çıkıyor?

2021’in başlangıcı, The CW’s Legacies hayranları için iyi görünüyor. Merakla beklenen Legacies 3. sezon, 21 Ocak Perşembe günü saat 21:00’da The CW’de yayınlanacak. Bölümler CW’de haftalık olarak yayınlanacak ve ertesi gün CW web sitesinde ve The CW uygulamasında ücretsiz olarak yayınlanabilecek.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  Lost in Space 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir