Modern Family Replikleri

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

Modern Family, 23 Eylül 2009 tarihinde ilk bölümünü 8 Nisan 2020 tarihindeyse son bölümünü yayımlamıştır. Komedi türündeki dizi 11 sezon 250 bölümden oluşmaktadır. Christopher Lloyd ve Steven Levitan dizinin proje tasarımcılarıdır. Başrollerini Ty Burrell, Julie Bowen,Sofia Vergara ve Ed O’Neill paylaşmıştır.

İşte Modern Family Oyuncuları

 • Sofia Vergara – Gloria Pritchett
 • Sarah Hyland – Haley Dunphy
 • Ariel Winter – Alex Dunphy
 • Ed O’Neill – Jay Pritchett
 • Julie Bowen – Clarie Dunphy
 • Eric Stonestreet – Cameron
 • Ty Burrell – Phil Dunphy
 • Nolan Gould – Luke Dunphy
 • Jesse Tyler Ferguson – Mitchell Pritchett
 • Rico Rodriguez – Manny Delgado
 • Aubrey Anderson- Emmons
 • Jeremy Maguire – Joe Pritchett
Modern Family Replikleri

Modern Family Sözleri, Modern Family Replikleri

 1. “Family is family. Whether it’s the one you start out with, the one you end up with, or the family you gain along the way”
 2. “My mother thought that riding a bike was dangerous. She would say, ‘That’s how people grab you!”
 3. “It’s gonna be tough to say goodbye… it always is. Nobody loves change. But part of life is learning to let things go.”
 4. “In my country, it is considered very very bad luck when your house burns down.”
 5. “Why not just live your limited days with leaving nothing unsaid. Tell the people who matter the most how you feel.”
 6. “We do strange things for the people we love. There may be bumps along the way, but we never stop wanting the best for them.”
 7. “The minute they got rid of rotary phones, everything went to hell.”
 8. “Every time anyone accomplishes anything, achieve it with the help of a thousand silent heroes.”
 9. “When you’re married to me you’re going to be yelled at many times.”
 10. “Sometimes things work out just the way you want. Sometimes they don’t. But you have to hang in there because 90% of being a dad is just showing up.”
 11. “The hero in my family is my family, because of who we are together.”
 12. “What could be more natural than your mother’s tongue in your ear?”
 13. “Those fears you never get past. So sometimes all you have to do is take a deep breath, hold them close, and hope for the best.”
Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  BoJack Horseman Replikleri

Modern Family Dizi Sözleri, Modern Family Dizi Replikleri

“Çocuk olmak için bir sürü vaktim var.”

“Her şeyin kusursuz olmasına takmazsan, daha mutlu olursun.”

“İnsnalar sizi şaşırtabilirler. Onları hep tek bir yanlarıyla düşünürsünüz. Tek role bağlılarmış gibi. Ama sonra öyle bir şey yaparlar ki hiç bilmediğiniz bir açı ve derinlik kazanırlar.”

“Bu dünyada hayalperestler ve gerçekçiler vardır. Hayalpereste gerçekçi gerekir. Fazla uçtuğunda güneşte yanmasın diye. Peki ya gerçekçiye? Hayalperest olmasa belki yerden ayağa bile kalkamazlar.”

“Büyümenin komik bir tarafı var. Yıllarca herkes farklı olmaktan korkar. Ama sonra birden neredeyse bir gecede herkes farklı olmak ister.”

“İnsanların gerçek yüzünüzü görmesi korkutucudur. Bu insanlar ailenizden olsa bile… Ama en az onlardan çekinmemiz gerekmiyor mu? Bizleri yargılmadan sevecek, hatalarımızı affedip kusurlarımızı kutlayacak, hatta bizi cesaretlendirip gerçek tarafımızın çıkmasına katkı sağlayacak kişiler ailemiz değil mi?”

“İnsanlar ister kendileri, ister sevdikleri için olsun sadece yüzde 15 değişebilirler. Evet yüzde 15. Ama bazen bu yeterlidir.”

“Hayat değişiklerle dolu. Bazıları büyük bazıları küçük. Bir süre önce öğrendim ki ya bunlara direnirsin ya da en iyi şekilde değerlendirirsin. Yanınızda sevdikleriniz varsa hayatta karşınıza çıkanlarla yüzleşmek daha kolay olur.”

“Aptal çocuklar, aptal kızları beğeniyor. Zeki çocuklar da aptal kızları beğeniyor. Zeki kızlara ne kalıyor peki?”
– “Çoğunlukla kediler.”

“Çocukken bize zararlı şeylerden korkmamız öğretildi. Ama büyüdüğümüzde korkularımızı yenmemiz bekleniyor. Korku dediğiniz nedir peki? Bizi hayatta mı tutuyor, yoksa yaşamımıza engel mi oluyor?”

“Çocuğunuzu son kez kucağınıza aldığınız zamanı bilmiyorsunuz.”

modern-family-dizi-sozleri

“İnsan sürekli güvende olamaz. Zaman zaman yaralanabilirsin.”

“Yaşlandıkça değişimlere ayak uydurmak zorlaşır. Başka türlü mutlu olamayacakmışız gibi eski halimize tutunuruz. Ama risk aldığımızda, yeni deneyimlere kucak açtığımızda müthiş ödüllerimiz olur.”

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  Chernobyl Replikleri

Modern Family Dizisi Sözleri, Modern Family Dizisi Replikleri

“Kıyafetlerin güzel görünürse, güzel hissedersin.”

“Hayatın önüne çıkardığı engellere minnettar ol, bir gün onların üstüne basarak ilerleyeceksin.”

“Hayat koca bir dağ gibidir. Her köşebaşında bir macera bekler.”

“Umuyorum ki yıllar içinde bir şeyler öğrenmişizdir. Mesela bugünden yarın olmayacakmış gibi yaşamayı. Geçmişteki hataları düzeltmek için çok geç olmadığını. İşler tepetaklak gittiğinde iyimser davranmayı. Ya da “asla girmem” dediğin risklere girmeyi öğrendim.”

“Bazen hayat sana istemediğin şeyler verir; ama sonra bir bakarsın ki onlara ihtiyacın varmış.”

“Başarılı olmak istiyorsak kendimizi geliştirmemiz gerekir. Bazen bunun için zayıf noktalarımızı paylaşmamız gerekir. Böylece birbirimizi farklı bir açıdan görebiliriz. Başarılı olmak için tek yol yok.”

“Neden kendimizden bu kadar farklı partnerler seçiyoruz? Sebebi kader, şans ya da “gönül ferman dinlemez” klişeleri değil. Onları seçmemizin sebebi çocukluğumuzda tamamlanmamış şeyleri temsil etmeleri. Onları seçeriz çünkü sahip olmayı istediğimiz özellikleri barındırırlar. Bu kadar zorlayıcı partnerler seçerek ve istedikleri şeyi onlara vermeye çalışarak kendimizi yetiştirmeye çalışırız.”

“Pek çok kez bir şeyden kurtulduktan sonra özleriz. Değersiz bulduğun şeyler aniden çok değerli hale gelir.”

“Her anın içinde bir eğlence bulun. Her insanın içindeki iyi şeyi bulun. Asla ama asla el sallamayan kişi olmayın. O insanlar yalnız ölüyor.”

“Bazen hepimiz kötü günler geçiririz. Acımasız insanlarla uğraşmak zorunda kalırız. Ama bu ailede pes etmek yok. Yüzmeyi öğrenmek ne kadar zordu hatırladın mı? Ama şu an en sevdiğin şey.”

“Bazen biri size yapamayacağınızı söylediğinde bir şey olur. Rekabetçi gücünüzü ateşler. Bizi risk almaya teşvik eder. Yeni fırsatlara açık olmamazı sağlar. Her şeyi bana karşı çıkanlara haksız olduklarını ispatlamak için yaptım.”

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  Shameless Replikleri
Modern Family Replikleri

“Herkesi memnun ediyorsan ilerlemiyorsun demektir.”

“Aile olmanın bir parçası da çocuğumuza değer verdiğimiz şeyleri göstermektir. Sanat, kültür, yemekler… Ama aynı zamanda onların da nasıl biri olduklarını çözmelerine izin vermek gerekir. Sizin hoşunuza gitmese de istedikleri bazı şeyleri yapabilmeliler.”

yabancı dizi replikleri, yabancı dizi sözleri

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir