La Casa De Papel 5. Sezon Ne Zaman?

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

Money Heist (La Casa De Papel), 2021’in ikinci yarısında Netflix’te beşinci ve son sezonu için geri dönüyor. İşte La Casa De Papel 5. sezon hakkında en son ve şimdiye kadar bildiğimiz her şey!

La Casa De Papel şu anda Netflix’te en çok izlenen diziler arasında. Aynı zamanda hem en çok izlenen hem de İngilizce olmayan başlık olma rekorunu elinde tutuyor. Dizi bir kez daha dördüncü sezon için kendi belirlediği tüm rekorları kırdı. La Casa De Papel‘in dördüncü kısmı 65 milyon gibi inanılmaz bir görüntülenme elde etmeyi başardı.

La Casa De Papel 5. Sezon Ne Zaman?

Sezon 5 hakkında bildiklerimize geçmeden önce, 3 Nisan 2020’de yayınlanan Money Heist: The Phenomenon adlı belgesele bir göz atmalısınız. Dizinin meteorik yükselişini Ted Sarandos’un yanı sıra oyuncu kadrosunun ve yaratıcıların da dahil olduğu konuklarla belgeliyor. Gösterinin neredeyse bittiği gerçeği de dahil olmak üzere bize bazı çarpıcı bilgiler verdi. La Casa De Papel‘in dördüncü kısmı, 3 Nisan 2020’de tüm dünyada Netflix’te yayınlandı ve sekiz bölümden oluşuyordu.

Bir sonsuzluk sürdü. Ancak Netflix, La Casa De Papel’in 5. sezonunun Ağustos 2020’de geleceğini resmen kabul etti. Ne yazık ki, “soygunun sona erdiğini” de doğruladılar. Yani sezon 5, popüler İspanyol dizisinin son kısmı olacak. Ağustos 2020’deki resmi yenilemeye kadar, Alex Pina ve yazar ve yönetmenlerden oluşan ekibi defalarca beşinci bölüm için planların olduğunu söyledi. Son sezonunda Álex, diziyi hayranların hayal ettiği gibi şık bir şekilde kapatmak istediğini belirtti.

La Casa De Papel’in 5. sezonu neden son sezon?

Birçok hayran muhtemelen La Casa De Papel’in neden sona ereceğini soracak. Muhtemelen birkaç nedeni vardır. Ancak Alex Pina, Sky Rojo’nun piyasaya sürülmesiyle son röportajlarında en büyük nedenlerden birini açıklığa kavuşturdu.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  The Mandalorian 3. Sezon Ne Zaman?
La Casa De Papel 5. Sezon Ne Zaman?

İspanyol gazetesi Marca’nın yayımladığı haberi inceledik. Dizi yıldızlarına olan talep artışı, kısmen dizinin devam etmesinin zorlaşmasının nedenidir. Önceki dizilerden biliyoruz, özellikle büyük kadrolara gelince, herkesi diziye bağlı tutmak zorlaşıyor.

La Casa De Papel 5. sezonu ne zaman yayınlanacak?

En iyi tahminimiz, en azından 2021 sonbahara kadar Netflix’te kullanıma sunulmayacağıdır. Olası çıkış tarihlerinde dolaşan bazı söylentiler var. En acımasız olanı Mayıs 2021 gibi görünüyor, ancak Ağustos 2021 için de bazı söylentiler yayıldı. Beklemekten sıkıldıysanız La Casa De Papel benzeri diziler yazımıza göz atabilirsiniz.

Türkçe La Casa De Papel Replikler

La Casa De Papel İspanyolca Replikler

La Casa De Papel Resimli Replikler

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir