Kurban Bayramı Sözleri

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

Kurban bayramı, Kurban bayramı sözleri, Kurban bayramı ile ilgili sözler, Kurban bayramı mesajları, Kurban bayramı ile ilgili mesajlar, Kurban bayramı en güzel sözler, Kurban bayramı özgün mesajlar, Kurban bayramı özgün sözler, Kurban bayramı dini sözler, Kurban bayramı dini mesajlar, Kurban bayramı unutulmaz sözler, Kurban bayramı unutulmaz mesajlar

Kurban Bayramı Sözleri

İşte Kurban Bayramı ile İlgili Sözler

 1. “Güzellik birlik beraberlik dolu her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyoruz.”
 2. “Kurban bayramınızı en içten dileklerimle kutlar nice bayramlar geçirmeniz dileğiyle.”
 3. “Kalpler ancak Allah’ı anmakla huzur ve saadete erebilir. Dua ve selam ile Kurban bayramınız mübarek olsun.”
 4. “Sağlıkla, mutlulukla, huzurla kutlayacağınız nice bayramlar dileriz. Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.”
 5. “Bereketiyle gelen Kurban Bayramı sana ve sevdiklerine bol bol huzur, mutluluk ve dirlik getirsin. Tüm güzellikler evine dolsun.”
 6. “Kurban Bayramının ülkemize ve milletimize sağlık, huzur barış ve bereket getirmesini diler, bayramınızı kutlarım.”
 7. “Hüznünü bir kenara bırak, bugün bayram.. Sevincin daim, huzurun yerinde olsun.. İyi bayramlar”
 8. “Kurban bayramının tüm İslam alemi için hayırlara vesile olması dileğiyle.”
 9. “Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin. Bayramınız Kutlu olsun…”
 10. “Birlikte geçen mutlu günlere özlem duyduğumuz bu bayramı en güzel şekilde geçirmeniz dileğiyle. Mutlu bayramlar…”
 11. “Çok güzel bir bayram olması dileğiyle. Allah her sene bu zamanlara çıkarsın.”
 12. “Hafif bir rüzgar dalgalandırır denizi… Bir güzel söz de güzelleştirir insanları… Yüzünden gülümseme, evinden bereket eksik olmasın. Bayramın mübarek olsun.”
 13. “Kurban bayramınızı en içten sevgilerle kutlar nice hayırlı bayramlara dilerim.”

“Benim hayatımda nehirler vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim hayatımda sevdiklerim vardır bayramları ayrı geçirince üzüldüğüm. En kısa zamanda görüşmek üzere..”

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  9 Eylül Sözleri

“Hayırlara vesile olmasını dilediğimiz zamanlardan birini daha yaşıyoruz. Bugün berhudar olma günüdür. Bizleri yaratan Allah’a binlerce kez şükürler olsun.”

“En güzel anıları birlikte paylaşmak, en güzel hatıraları tazelemek dileği ile mübarek Kurban bayramınızı kutlarız.”

“Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul, Kurban Bayramın mübarek olsun…”

kurban bayramı güzel sözler

“Neşeli mutlu huzur ve umutlu, paylaşımların arttığı, hüzünlerin kalktığı bir bayram diler, Kurban Bayramınızı Kutlarım.”

“Nimetlerin en iyisi çalışarak kazanılan, arkadaşların en iyisi de Allahı hatırlatandır. Kurban Bayramınız Mübarek olsun…”

“Bu bayramda hep birlikte aynı sofrada yer almasak da bayramda yanınızda olacağız mutlaka. Kurban Bayramınız mübarek olsun.”

“Her bayram biraz sevinç birazda huzurdur aslında özlemdir hatırlanmak isteğidir zaman direniştir umut tadında mutlu bir Kurban Bayramı dileğiyle.”

“Tasalar sevince, hüzünler neşeye dönüşüyor. En güzel anıları birlikte paylaşabileceğimiz zamanlara..”

“Her şeye kadir olan yüce Allah bizleri doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın. Hayırlı ve bereketli bayram dilekleriyle.”

“Taptaze bir güneş doğdu bugün. O güneş hep senin ve sevdiklerin için parlasın. Işıl ışıl günler bizimle olsun.”

“Bu değerli Kurban Bayramında kâinatın yaratıcısı ve âlemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.”

“Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Kurban Bayramınız kutlu olsun! Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.”

Kurban Bayramı Sözleri

“Tüm dostlarımın, tüm arkadaşlarımın Kurban Bayramını kalbi duygularımla kutlar tüm İslam alemine güzel huzurlu sağlıklı bayramlar dilerim.”

“İslamın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet Hz. Muhammed komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun bayramın mübarek olsun.”

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  Fenerbahçe Sözleri

“Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin.”

“En kısa zamanda bereketli sofralarda görüşmek dileğiyle. Bugününün sevinç içinde geçmesini temenni eder, hayırlara vesile olmasını arzu ederim.”

kurban bayramı güzel mesajlar

“Kurban Bayramı’nı sevdiklerinizle sağlık, huzur ve afiyet içinde geçirmenizi dileriz. Sevgi ve bereket dolu nice bayramlar geçirmeniz dileğiyle. Kurban Bayramınız mübarek olsun.”

“Kurban Bayramınızı kutlar, bu Mübarek günlerin Allah’a ve Efendimize biraz daha yaklaşmak için vesile olmasını Rabbimizden niyaz ederim.”

“Zamana ve mekâna sığmayan bir bereketle bereketlenmek ve bağışlanmış olmanın o şerefli makamına erişmiş olmak temennisiyle Kurban Bayramınız mübarek olsun.”

“Bir avuç Dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Nice Kurban Bayramlarına…”

“Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.”

“Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesini diliyorum iyi bayramlar!”

“Allah Bayramınızı hayırlı mübarek etsin, inayetiyle gönlünüzü dolaşsın ve sizleri ağır bir sorumluluk altında tutmasın. Kurban Bayramınız Mübarek olsun…”

“Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Kurban Bayramınız Mübarek olsun.”

“Mübarek Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Mutlu Bayramlar…”

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir