30 Ağustos Sözleri

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

30 Ağustos sözleri, 30 Ağustos zafer bayramı sözleri, 30 Ağustos zafer bayramı, zafer bayramı sözleri, 30 Ağustos kutlama sözleri, 30 Ağustos mesajları, zafer bayramı kutlama sözleri, zafer bayramı kutlama mesajları, zafer bayramı resimli mesajlar, 30 Ağustos resimli mesajlar, zafer bayramı mesajları sözleri, zafer bayramı mesajları resimli, zafer bayramı mesajları kısa

zafer bayramı mesajları

İşte 30 Ağustos Zafer Bayramı Sözleri

 1. “Zafer elbette başaracağım diyenin ve başaracağına inananlarındır. Bu güzel memleketimizde zaferi hak eden Türk milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.”
 2. “Tarih yazmak, tarih yapmak kadar önemlidir. Yazan yapana sadık kalmazsa değişmeyen hakikat insanı şaşırtacak bir nitelik alır.”
 3. “Ulusumuzun milli mücadele sürecindeki en büyük adımı; büyük taarruz zaferinin yıldönümünde, Mustafa Kemal Atatürk ve ordumuzun elde ettiği zaferi bir kez daha gururla kutluyoruz.”
 4. “Biz Türkler tarih boyunca hürriyet ve istiklale timsal olmuş bir milletiz.”
 5. “Bu zafer için çıktığı yolda inançla, yılmadan yürüyen gazi ve şehitlerimizi minnetle anar, tüm Türkiye’nin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutlarım.”
 6. “Zaferlerle dolu şanlı tarihimiz nesiller boyunca taşıdığımız en değerli mirasımız. 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun.”
 7. “30 Ağustos Zaferi milli birlik ve beraberlik ruhu içerisinde bağımsızlık meşalesinin ebediyen yanacağı bir zaferdir. Bu güzel Zafer Bayramınız kutlu olsun.”
 8. “Ulusal egemenlik öyle bir nurdur ki, onun karşısında zincirler erir, taç ve tahtlar yanar, mahvolur.”
 9. “Türkiye’nin güvenini amaç edinen, hiçbir başka ulusun aleyhinde olmayan bir barış yolu, her zaman bizim ilkemiz olacaktır.”
 10. “Bağımsızlık, uğruna ölmesini bilen toplumların hakkıdır.”
 11. “Bu yıl da bizlere bu büyük zaferi armağan eden Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını saygı ve minnetle anıyorum. Tüm milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.”
 12. “Büyük zaferler, yalnızca büyük milletler tarafından kazanılabilir… Mustafa Kemal Atatürk”
 13. “Biz Türkler, tarih boyunca hürriyet ve istiklal timsali olmuş bir milletiz.”
Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  Damar Sözler

zafer bayramı mesajları

“Türk milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.”

“Özgürlüğümüzün ve bağımsızlığımızın zaferi olan 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.”

“Gençler! Geleceğe güvenimizi güçlendiren ve sürdüren sizsiniz Siz, almakta olduğunuz eğitimle, bilgi ile, insanlıkta üstünlüğün, yurt sevgisinin, düşünce özgürlüğünün en değerli örneği olacaksınız Ey yükselen yeni kuşak! Cumhuriyeti biz kurduk, O’nu yükseltecek ve yaşatacak sizlersiniz (Mustafa Kemal Atatürk)”

“Ulusumuzun milli mücadele sürecindeki en büyük adımı; büyük taarruz zaferinin yıldönümünde, Mustafa Kemal Atatürk ve ordumuzun elde ettiği zaferi bir kez daha gururla kutluyoruz.”

“Büyük ve tarihi olayları ancak büyük milletler yaşayabilir.”

“Zafer, “Zafer benimdir” diyebilenindir. Başarı ise, “Başaracağım” diye başlayarak sonunda “Başardım” diyebilenindir. (Mustafa Kemal Atatürk)”

“Özgürlüğümüzün ve bağımsızlığımızın zaferi olan 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.”

zafer bayramı sozleri

“Türk tarihi zaferlerle doludur. Ama 30 Ağustos 1922’de zaferle sonuçlanan Dumlupınar Savaşı, Türk ulusunun yeniden dirilişidir. Zafer Bayramınız Kutlu Olsun.”

“İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, kanlarıyla canlarıyla bu toprakları vatan yapan ve ülkemizin milletiyle bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum.”

“Ulusun bağımsızlığını, yine ulusun kesin kararı ve direnişi kurtaracaktır.”

“30 Ağustos 1922’de kazanılan büyük zafer, şanlı milletimizin eşsiz destanlarından biri olarak tarihteki yerini almıştır. Gazi Mustafa Kemal’in önderliğinde kazanılan ve kurtuluş savaşımızın başarıya ulaşmasında en önemli etken olan bu büyük zaferin ardında milletimizin istiklal ve hürriyet aşkı ile kahraman ordumuzun cesaret ve fedakarlığı vardır.”

“Bağımsızlıktan yoksun bir ulus, uygar insanlık karşısında uşak olmaktan kurtulamaz.”

“30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun. Bu toprakları hangi şartlarda, nasıl kazandığımızın bilincinde olduğumuz sürece bize her gün zafer bayramı. Şehitlerimizin ruhu şad olsun.”

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  Kemal Kılıçdaroğlu Sözleri

“Bilelim ki, milli benliğini bilmeyen milletler başka milletlerin avıdır.”

“30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun. Bu toprakları hangi şartlarda, nasıl kazandığımızın bilincinde olduğumuz sürece bize her gün Zafer Bayramı. Şehitlerimizin ruhu şad olsun.”

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir