How I Met Your Mother Benzeri Diziler

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

Gelmiş geçmiş en iyi sit-com dizileri arasında sayılan How I Met Your Mother dizisi, 5 arkadaşın günlük yaşamlarını samimi bir şekilde aktararak bol kahkaha ve zaman zaman drama içeren hikayeleri ile birlikte çok sevildi. Ana karakterler arasında yer alan Ted’in 2030 yılında çocuklarına anneleri ile nasıl tanıştıklarını anlattığı bu maceranın sona ermesi ile birlikte birçok insan “Peki ben şimdi ne izleyeceğim?” endişesine kapıldı.

Eğer sizin de HIMYM sıcaklığında bir dizi önerisine ihtiyacınız varsa listemizi okumaya hemen başlayabilirsiniz;

Friends

friends quotes

Elbette How I Met Your Mother denildiğinde akla ilk gelen dizi Friends! Aynı apartmanda yaşayan 6 arkadaşın her gün başlarından geçen komik öykülerini aktaran dizi, yalnızca yayınlandığı 10 sezon değil sonrasında da oldukça sevilerek izlendi. Başarılı oyuncuları ve samimi öyküleri ile aileniz gibi hissedeceğiniz bu hikayeyi izlemek için vakit kaybetmemelisiniz.

Shameless

shameless replikleri

Sahip oldukları yaşantı ile birlikte olağanın dışına çıkan Gallagher ailesi her ne kadar sizi şaşırtsa da bir yandan da kendilerinden biri gibi hissettirmeyi başaracaklar. Dizide, anneleri tarafından terk edilmiş ve alkolik bir baba tarafından büyütülen 6 kardeşin ahlaksız davranışları bir şekilde dram ve komediye dönmeyi başarıyor. Her sezonundan sonra özlediğinizi hissedeceğiniz bu başarılı diziyi izlenecekler listesine eklemeden geçmeyin.

The Big Bang Theory

the big bang theory replikleri

Boş zamanlarında kuantum fiziği üzerine derin muhabbetlere dalan 2 arkadaşın güzel bir kızla tanışma öykülerini anlatan The Big Bang Theory, sizi kolayca kendine bağlayacak harika bir komedi dizisi. 2007 ve 2019 yılları arasında devam eden bu diziyi izlerken hayatın tüm stresinden uzaklaştığınızı hissedeceksiniz.

2 Broke Girls

2 broke girls replikleri

Max ve Caroline sahip oldukları hayat şartları ile birlikte çok farklı olsalar da aynı restoranda çalışarak ev arkadaşı olmuşlardır. Çılgın ve samimi ilişkilerin yer aldığı dizide, zengin bir aileden gelen Caroline ve daha varoş bir hayat sürmüş olan Max’in tüm çatışmalarına rağmen iki yakın arkadaş haline gelmelerini severek izleyeceksiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  See Replikleri

New Girl

new girl replikleri

3 erkek ile ev arkadaşı olan Jess’in bu arkadaş grubuna dahil olmasını konu edinen New Girl, içerdiği komik olay örgüsü ile birlikte sizi hem güldürecek hem de insan ilişkileri üzerine ipuçları verecek. Aynı evde kadın ve erkeklerin yaşantılarını farklı yollardan göz önüne seren bu diziyi güzel vakit geçirmek istediğiniz her dönemde izleyebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir