Aile ile İzlenebilecek Filmler

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

Film izlemek aile ile birlikte gerçekleştirilebilecek en güzel aktiviteler arasında yer almakta. Fakat her yaştan bireyin birlikte gerçekleştirdiği bu aktivitede şiddet ve cinsellik unsurlarından uzakta, kaliteli yapımlar seçebilmek pek de kolay olmayabilir.

Eğer siz de konusu ile içinizi ısıtan ve herkesin yüzünü güldüren aile filmleri arayışındaysanız, aşağıda yer alan filmlere mutlaka göz atmalısınız;

Evde Tek Başına

evde tek basina replikleri

1990 yapımı olmasına rağmen yıllardır her çocuğun severek izlediği Eve Tek Başına filmi, evde unutulan Kevin isimli çocuğun evde yalnız kalışını anlatmakta. Başlarda tek başına korksa da sonradan eğlenceli bir zaman geçirecek olan Kevin, eve girmeye çalışan hırsızlara karşı da büyük bir mücadele verecektir.

Her Çocuk Özeldir

her cocuk ozeldir replikleri

Özellikle çocuklara farklılıklara karşı anlayışlı olmayı aşılayan Her Çocuk Özeldir filmi 2007 yılında seyirciyle buluşmuştur. Filmin ana karakteri olan Ishaan isimli çocuk, 8 yaşına kadar insan ilişkilerinde birçok sorunla karşı karşıya gelir. Bu sorunları fark eden resim öğretmeninin onunla yakından ilgilenmesi ile içindeki potansiyeli ortaya çıkaran Ishaan’ın hayat değişimini izlerken içiniz ısınacak.

Charlie’nin Çikolata Fabrikası

charlie nin cikolata fabrikasi replikleri

Çocuklara yönelik olmasına rağmen oldukça sıra dışı bir yapım olan bu filmde Willy Wonka isimli karakter sahip olduğu çikolata fabrikasını devredebileceği bir çocuk aramaktadır. Aday olan 5 çocuk arasından seçim yapmak için onları fabrikaya çağıran Wonka, onları hayal alemine davet edecektir. Fantastik ögelerin yanında komedi unsurları da bulunduran bu filmi çocuklarınız kadar siz de bayılarak izleyeceksiniz.

Forrest Gump

Aile ile İzlenebilecek Filmler

Filme ismini veren ana karakter Forres Gump, zekasında problem olmasına rağmen oldukça iyi niyetli bir çocuktur. Bu sayede birçok başarıya imza atan Forrest, bir süre sonra Amerika’da ulusal kahraman ilan edilecektir. İzlerken hem gözlerinizi yaşartacak hem de yüzünüzü güldürecek olan bu film aile ile izlenebilecek en iyi yapımlar arasında yer almakta.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  Batman Başlıyor Replikleri

Jumanji

Jumanji Next Level

Jumanji: Vahşi Orman ve Jumanji: Yeni Seviye gibi yeni dönem devam filmlerine de sahip olan Jumanji serisinde 2 çocuğun eski bir kutu oyununu oynayarak atıldıkları maceralar anlatılmakta. Girdikleri oyunun içinden çıkamayan bu iki çocuğun macerası Robin Williams’ın usta oyunculuğu ile birleşerek büyük küçük izleyen herkese keyifli dakikalar yaşatacak.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir