Fear The Walking Dead 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

2010 yılından bu yana dünyanın en çok izlenen dizilerinden birisi olan The Walking Dead dizisinin spin-off’u olarak bilinen Fear The Walking Dead; zombi kıyametinin öncesini ve virüsün yayılış sürecini en başından itibaren anlatmaktadır. Uzun süredir yayınlanan bu dizide sezonlar ilerledikçe kadroya The Walking Dead dizisinin oyuncuları da katılmıştır. 2015 yılında ilk sezonu yayınlanan dizinin en son beşinci sezonu tamamlanmıştır. Dizinin hayranları ise altıncı sezonun olup olmayacağını ve olursa hangi tarihte başlayacağını merak etmektedir. Bu yazıda, bu soruların tüm cevaplarını bulabilirsiniz!

Fear The Walking Dead

Fear The Walking Dead Altıncı Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Fear The Walking Dead sevenlerine güzel bir haber verebiliriz! 2019 yılının Temmuz ayında dizinin altıncı sezon onayı aldığı duyurulmuştur. 2020 yılı içerisinde bu güzel dizinin altıncı sezonu başlayacaktır. Ancak, korona virüs olayından dolayı altıncı sezon ilk bölümünün ne zaman yayınlanacağına dair henüz net bir tarih bilgisinin olmadığını söylemek gerekir.

Fear The Walking Dead dizisinin altıncı sezonuna dair ilk fragman yayınlanmıştır. Buna göre, dizinin 2020 yılının yaz aylarında yayınlanacağına dair bilgi bulunmaktadır. Season 6: Coming This Summer notuyla yayınlanan dizinin altıncı sezon fragmanında bu sezonda neler yaşanacağına dair kısa bilgiler verilmektedir. Fear The Walking Dead dizisinin genel olarak The Walking Dead dizisinin sezon finali yapmasından sonra yayınlandığı düşünülürse yaz aylarında başlayacağını söyleyebiliriz.

Fear the Walking Dead 6. Sezon‘u 11 Ekim‘de yayınlanacaktır!

https://youtu.be/xIF1BtmZbNY
Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  Stranger Things 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir