En Çok İzlenen Yabancı Diziler

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

Netflix ve daha birçok platform sayesinde istediğiniz tüm yabancı dizileri seyredebilirsiniz. Özellikle günümüzde yabancı dizilere olan ilgi epey artmış durumda. Eminim siz de aşağıda yer alan en çok izlenen yabancı diziler listesinden mutlaka izlemişsinizdir. İzlemediğiniz dizi var ise hemen başlamanızı tavsiye ederim. Peki, en çok izlenen yabancı diziler nelerdir?

the walking dead quotes

Popüler Yabancı Diziler

  1. The Walking Dead: 2010 yılından bu yana devam eden dizi; zombi salgını sırasında hayatta kalmaya çalışan bir grup insanın hayatını konu edinmektedir.
  2. Black Mirror: Teknoloji ve bilim kurgu kavramlarının iç içe geçtiği bu dizinin her bölümünde teknolojinin insan hayatına olan etkisini anlatan farklı bir bölüme yer verilmektedir.
  3. Stranger Things: 1980’li yıllarda geçen bu hikaye; dört çocuğun yaşadığı kasabada meydana gelen ilginç olayları konu edinmektedir. Kaybolmalarla başlayan bu olayların önemli bir sırrı ortaya çıkarması söz konusudur.
  4. Dark: Alman yapımı olan bilim kurgu türündeki bu dizi; zamanda yolculuk konusunu birbiriyle bağlantılı olan birkaç aile üzerinden anlatmaktadır.
  5. Breaking Bad: Kimya öğretmeni Walter White; ailesinin maddi isteklerini karşılamak için eski bir öğrencisiyle beraber uyuşturucu ticaretine başlar. Bu sırada, ileri derecede akciğer kanseri olduğunu öğrenecektir.
  6. La Casa de Papel: Bir grup sabıkalıyı bir araya getiren profesör; onlardan soygun yapmalarını isteyecektir. Kağıt üzerinde mükemmel bir plan olarak gözüken bu soygunda birtakım aksilikler yaşanacaktır.
  7. Game of Thrones: Winter is Coming ile akıllarda kalan bu dizide bitmek bilmeyen taht oyunları anlatılmaktadır.
  8. Lost: Bir uçağın düşmesinin neleri ortaya çıkarabileceğini gösteren efsane dizilerden birisidir.
Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  Ozark Replikleri

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir