Tribes Of Europa Ne Zaman?

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

Heyecan verici yeni bir Alman Orijinal dizisi Şubat 2021’de Netflix’e geliyor! Distopik bir bilim kurgu dizisi olan Tribes of Europa, Şubat ayında en popüler dizi olacak gibi. Konu, oyuncu kadrosu, fragman ve Netflix çıkış tarihi dahil, dizi hakkında bilmeniz gereken her şeye sahibiz.

Yaklaşan bir Netflix Orijinal Alman bilim kurgu dizisi ve genel olarak on ikinci Alman yapımı Netflix dizisidir. Netflix; Dark ve Barbarians gibi diğer orijinal dizileri ile son zamanlarda inanılmaz bir başarı elde etti. Umarız, diğer diziler gibi bu Alman dizisi de onların ayak izlerini yakından takip eder. Başarılı olacağından şüphemiz yok.

Tribes Of Europa Ne Zaman?

Tribes of Europa için Netflix çıkış tarihi ne zaman?

Fragmanın yayınlanması sayesinde (Resmi YouTube kanalından izleyebilirsiniz.), Dizinin 19 Şubat 2021 Cuma günü Netflix’e geleceği resmen duyuruldu. Dizi, ülke ayırmaksızın Netflix’te rahatlıkla izlenebilecek.

Dizi hangi dilde sunulacak?

Fragmanda görülebilenlere bakılırsa, dizi boyunca kullanılacak iki dil İngilizce ve Almanca olacak. Fakat yoğun bir şekilde Almanca olacağını söylemek mümkün.

Tribes Of Europa Ne Zaman?

Tribes of Europa dizisinin konusu nedir?

Yakın gelecekte…2074 yılında kıtanın tamamını kontrol edilebilmek için savaşan birkaç kabileyi anlatılıyor. Gizemli bir küp ellerine geçince şiddetli, kanlı savaşın ortasında yakalanan Origines kabilesinden üç kardeş; Elja, Kiano ve Liv.. Avrupanın kaderi onların elinde.

Peki kaç bölüm?

Dizi Dark’ın yanı sıra Barbarian gibi toplam da altı bölüm halinde yayımlanacak.

Tribes Of Europa dizisi hakkında

Altı bölümlük, iki dilli (Almanca ve İngilizce) dramada Henriette Confurius, Oliver Masucci, David Ali Rashed, Emilio Sakraya, Melika Foroutan ve Alain Blazevic yer alıyor.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  Vizyona Girecek Filmler – 21 Şubat
Tribes Of Europa Ne Zaman?

Wiedemann & Berg yapımı olan dizinin sorumlu yapımcılığını Quirin Berg, Max Wiedemann, Maximilian Vetter ve aynı zamanda 1., 2. ve 6. Bölümleri yöneten ve dizi sorumlusu olarak da görev yapan Philip Koch üstleniyor.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir